Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel foglalkozol jelenleg?...

Mivel foglalkozol jelenleg? Mit tanultál? Mivel szerettél volna foglalkozni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 11. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hentes vagyok, e.v.

Régebben tűzoltóűrhajóskalóz akartam lenni. De azért ez se rossz

2020. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1, Szociális területtel foglalkozom; 2, Szociálpedagógiát tanultam; 3, Szakács szerettem volna lenni kisebb koromban.
2020. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Irodai back office adminisztrációs munkát végzek egy telekommunikációs multinál. Gazdálkodás és Menedzsment diplomám van, de kb semmit sem érek vele. Harmadik kérdésre nehéz válaszolni. Gyerekkoromban mindenféle álmom volt a metróvezetőtől kezdve a színészig. Aztán gimiben inkább a semmittevős, céltalan korszakomat éltem. Aztán elkezdett érdekelni a pénzügyek világa, és a könyvelés. Már százszor megbántam, hogy anno nem Pénzügy-számvitelre jelentkeztem, de tervezem majd elvégezni levelezőn.
2020. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Jogász, vagy pszichológus szerettem volna lenni. Pénzügyi-számviteli ügyintéző a szakmám. Ügyfélkapcsolati asszisztens vagyok jelenleg.
2020. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Számviteli szakügyintéző a végzettségem. A pénzügy-számvitel szakos diplomám nem lett meg, mert a végén, a szakdolgozat-államvizsga-gazdasági nyelvvizsga túl nagy falatnak bizonyultak. Ez érdekel, ezzel szerettem volna foglalkozni, csak agyilag kevés vagyok hozzá (ahogy minden máshoz is). Munkanélküli vagyok, ha majd muszáj lesz, akkor irány a közmunka - járdasepregetés, mert az még talán menni fog.
2020. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szoftverfejlesztő akartam lenni. Ezt is tanultam, ebben a szakmában dolgozom.


26/F

2020. jan. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Segédmunkás vagyok két ács mellett már egyre nehezebben bírom... 😕

2. Élelmiszer-ipari Technikus végzettségem van az, hogy azzal feletek el az éveim, hogy semmit nem akartam és pénzem is alig volt. A lakóhelyemtől 100 km-re lenne rá meló de nem vállaltam de most gondolkozom a költözésen vagy egy saját vállalkozás beindításán.


3. Mióta az eszemet tudom mindig Traktoros akartam lenni, végül ez az elképzelésem elmúlt de a gépek autók, motorok, kerékpárok továbbra is érdekelnek.


4. További tervek: vagy külföld és ingázás vagy saját vállalkozás

2020. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!