Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem nem volt fair...

Csak szerintem nem volt fair kérés ez a főnöktől?

Figyelt kérdés

Ünnepnapon kell dolgoznunk. Odajött hozzám a főnök, hogy akarok-e jönni. Mondtam, hogy várjuk meg a másik két kollégámat, és beszéljük meg, hogy ki akar jönni. Azt mondta, hogy én vagyok az első, úgy lesz, ahogy akarom, majd a többiek hozzám igazodnak. Nem értettem ezzel egyet, mivel úgy gondolom úgy illik, hogy ezt közösen beszéljük meg, vagy a főnök döntse el egyedül, és akkor úgy lesz, ahogy ő mondja. Azt mondta, el kell mennie, mire visszajön várja a választ. Vissza jött, kérdi, na hogy döntöttem? Mondom, szerintem várjuk meg a többieket ezzel. És akkor felcsattant, hogy ő csak nekem akar jót, ne törődjek a többiekkel, mert ők se törődnének velem, de akkor nem erőlteti, és hagyjuk az egészet. Nagyon kellemetlen volt, de nem tudtam most kinek tegyek jót, a főnöknek, vagy a kollégáknak.

Ti mit tettetek volna? Igaza volt, vagy tényleg nem volt fair, hogy ezt kérte tőlem?


2020. szept. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarja hogy legyél ünnepnappkon csak nem akarta ezt igy nyersen kimondani
2020. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most nem értelek, ezt miből gondolod? Neki édes mindegy ki jön, neki nem kell jönnie dolgozni.
2020. szept. 25. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Valszeg másik kérdésben a többieknek mondta ugyanezt. Így igazságosn egyszer az egyik dönt máskor amásik
2020. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdésed. Saját esetem: rászokott arra a főnököm, hogy "Felnőtt emberek vagytok, beszéljétek inkább meg egymás között, - nem akarom szükségtelenül bármelyikőtöket is kellemetlen helyzetbe hozni!" Engem inkább pont ezzel hoz szegény kellemetlen helyzetbe, mert úgy vélem, pontosan azért ő a főnök, hogy meghatározzon többek között ilyen részleteket is. Bármit is határoz meg, igyekszem a legjobb tudásom szerint megvalósítani, de úgy eléggé hülyén érzem magam, hogy nekünk kell lejátszani ilyen részleteket. -Ez elkanyarodhat ám egy olyan irányba is - a főnököm számára észre vehetetlen módon, - hogy egy idő után mindig az fog történni, ami a beosztottak körében legerőszakosabb ember fejében zajlik. Szerintem nem jó ez a megközelítés annak ellenére sem, hogy lehet erre azt mondani, hogy így meg gyerekes. Fene tudja, - de ez a módszer alkalmas arra hosszútávon, hogy a beosztottak egymás ellen forduljanak, egymás háta mögött kellemetlenkedjenek (akár tét nélkül is).
2020. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!