Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha ti összevesztek egy...

Fiúk! Ha ti összevesztek egy lánnyal és elküld titeket a fenébe (szerinte jogosan) akkor bocsánatot kértek tőle vagy megvárjátok míg ő keres?

Figyelt kérdés
és tegyük fel hogy több mint egy haver az a lány,járnátok is vele! :)
2013. jún. 12. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
ha én vagyok a hibás, akkor én kérek bocsánatot. ha a lány a hibás, akkor a lány kérjen bocsánatot és engesztelésképpen nyelje is le aznap este
2013. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ min veszünk össze, és hogy mennyit jelent nekem. ha csak egy lány haver aki tetszik is ráadásul a vitában szerintem igazam volt, akkor én nem keresem. ha annyit jelent számomra akkor úgymond feladom érte a büszkeségem:)
2013. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

csefy :DDD

Amúgy ha a csaj hibás akkor ő kérhet elnézést,én max akkor fogok,ha nagyon szeretem,és nem szeretném elveszíteni.

2013. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha fontos a csaj akkor még azért is bocsánatot kérek amit ő tett...sőt még könyörgök is ha úgy van...lehet papucs vagyok de le hogy csak nagyon szeretem... :) viszont egy színpla barát akkor várok míg ő keres viszont ha én hibáztam

bocsánator kérek

2013. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sose kérek bocsánatot senkitől, mert mindig igazam van. Kivéve akkor, amikor nem. De lánytól ne viccelj már.
2013. jún. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát itt vagy vársz vagy kérsz tőle bocsánatot. A lányok nagyon nehezen viselik el ha nem nekik adunk igazat, szal én azt szoktam mondani iylenkor hogy béküljünk ki mert felesleges ezen vitatkoznunk egyikünknek sincs igaza.
2013. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát eddig még nem keresett...akkor ezek szerint egyáltalán nem vagyok neki fontos
2013. jún. 13. 00:18
 8/9 anonim válasza:
Őőőőő, egy ártatlan kérdés: mi volt a szitu? Szerintem szimplán csak egy inner communication failureről van szó. Egy tippet hadd adjak neked (minden ember más, ízlések és pofonok blabla, ezeket a köröket lefutottuk, saját tapasztalat, talán segít): ha egy mód van rá, ne mondd ki azt a szót, hogy bocsánat. Egy csorbát sokféleképpen ki lehet küszöbölni, de megalázkodni azt nem kell. Valami olyan sódert kéne löknöd, hogy beszéljük meg a múltkorit, meg szerintem félreértettél, valójában erről van szó; miért kerülsz, mivel bántottalak meg?... Amiket én nem szívesen hallok férfitól, csak rendkívül indokolt esetben az a bocsánat, hadd magyarázzam meg, nem értesz engem (ez borít ki a legjobban :D én mindent rohadtul megértek :P). A ne haragudj az nem gáz, de a békülést ne ezzel indítsd, ezt hagyd a végére, amikor már "megdolgoztad" a csajt, mert ha még benne van a durci, akkor ez is nagyon femininen hathat. Szóval én amondó vagyok, hogy ha te veszed fel a fonalat az egy cseppet sem csorbítja a férfiasságod, és ha jól forgatod a szavakat akkor szerintem még jól is kijöhetsz ebből, mert azt közvetíted felé, hogy te egy tárgyalóképes partner vagy, érdeklődő, figyelmes, de kellően határozott is. Remélem nem veszed zokon, hogy lányként hozzászóltam. :)
2013. jún. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kérek bocsánatot. A hibáim is hozzám tartoznak!
2013. jún. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!