Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy nincs lelki...

Normális, hogy nincs lelki erőm felmondani? Miért érezhetem ezt?

Figyelt kérdés
2. Munkahelyem. Lassan 2 éve vagyok itt. Annyit kell erről a helyről tudni, hogy egy nagy cég. Kb 150 emberrel vagyok napi szinten kontaktban. Nálam idősebbek dolgoznak itt. 20evesen 30-40-50-60 évesekkel kell együtt dolgoznom. Beadtam más helyre az önéletrajzom, mert lehet leepitenek majd. Lehet. Nem lehet tudni. Kaptam egy jó lehetőséget de nem éltem vele. Eszembejutott, hogy nem is olyan rossz itt lenni. Vannak még kedves emberek. És valahogy mindenki a szívemhez nőtt valamilyen szinten. Egyszerűen nem tudtam felmondani...
2020. szept. 26. 21:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Ilyet még nem éreztem. Eszembe jutott az a sok ember meg a szebb,jobb pillanatok.. Nem tudtam beadni a felmondásom..
2020. szept. 26. 21:04
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak egyszerű döntésképtelenség.
2020. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Kezdjük az elején. Miért szeretnél felmondani?
2020. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert fosol az újtól.
2020. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha élvezed a munkát, szereted a közeget, (szerintem) ne mondj fel csak azért, hogy fejlődj.

Nagyon nehéz jó és biztos munkahelyet találni.

Ha már nem élvezed, csak a megszokás és az újtól való félelem van benned, mindenképp mondj fel.

Nehéz kérdés, de ezt sok embernek meg kell lépnie.

Én utáltam a munkám, felmondtam. Sose bántam meg. De utána nem úgy alakultak a dolgok, ahogy elterveztem.

2020. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert még nem elég rossz a helyzeted. Mert van még ott feladatod.
2020. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, mert féltem az újtól. De ennek ellenére is felmondtam.
2020. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!