Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem merek felmondani, mit tegyek?

Nem merek felmondani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk vagyok, a véleményemet sem merem elmondani, ha nem úgy van ahogy gondolják, inkább le nyelek mindent.Viszont a fönőköm nagyon megalazóan beszélt velem,és én úgy dönötöttem , hogy felmondok, mert nem tudom elviselni tovább. 1 éve, vagyok ott és ez megy, bármit csinálok csak a rossz, és folyamat megaláznak. Nem merem elküldeni, mert félek , mi lesz utána , jobban fognak utálni , meg a kollégák mit szólnak , hogy szóljak nekik, mit reagálnak rá. normális válaszokat.
2020. aug. 29. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mit érdekel mit szólnak, ha úgyse leszel ott?! Be se kell menj, csak telefonálj, hogy kilépsz. Munkaszerződésben mi van? Felmondási idő?
2020. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsit dolgozni kell a félénkség ellen, a határozottság az élet más területein is hasznos és fontos. Ha van más lehetőséged szerintem mondj fel, nem vagy köteles eltűrni a szemét bánásmódot, ezzel csak te jársz rosszul, stresszelsz miatta, az pedig rámegy az egészségedre.
2020. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1es: 30 nap felmondási időm van.
2020. aug. 29. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy mit mond?

Sok helyen ilyen a főnök, olcsón kell ...

2020. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell, mondd hogy elkoltozol, és nem megoldható a munka...
2020. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

És ha nem szólsz?

Még 40 évig szenvedsz itt, mert nem mersz szólni?

2020. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy köteles, ilyen tahoszaurusz főnöknek semmit sem szólni csak kitöltve beadsz egy ilyen felmondó nyilatkozatot s onnan ketyeg a 30 napod:


[link]


Azonban, ha férgek, kérj írásos elismervényt az átvételről, mert képesek még letagadni is a bejelentésed s lehúzol még 30 napot.


Amúgy, a főnök is ember..."ember"..., így ha megsért vagy megbánt, mond csak arcába s ha tahóként, a szintjén is visszaadhatod...ő is csak "ember".

Becsüld magad többre, mint ezt az "ember"...

2020. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!