Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez mennyire normális? Elmúlik...

Ez mennyire normális? Elmúlik ez az érzés?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban volt egy álommunkám, majd az iskolában is azért tanultam hogy bejussak egyetemre. Közben sokan lebeszéltek róla, de én ezt szerettem volna csinálni.

Felvettek egyetemre, sikeresen elvégeztem, elkezdtem dolgozni. Majd jött a párom, gyerek és azt érzem hogy ez nem az én munkám. Még több gyermeket tervezünk párommal, és inkább itthon maradnék főállású anyaként. Ha az anyagiakat nézzük elég rosszul kerestem, szóval az anyagiakon kb.meg sem látszódna.

Vagy végezzek el egy olyan szakmát amivel többet lehet keresni?

Aki kíváncsi annak megírom privátban mivel foglalkozom.


2020. szept. 27. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha főállàsú anya szeretnél lenni, akkor válasz más, olyan területet, amit otthon is tudnál űzni, pl. life coach, korrepetitor, MLM-es, író, stb.
2020. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!