Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy szep, ferfias teruleten...

Egy szep, ferfias teruleten dolgozo no hogyan kerulje el azt, hogy szexualizaljak/ajanlatot tegyenek neki?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Ne dolgozzon olyan területen. XD
2020. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Tanulj meg úgy viselkedni, hogy ne merjék ezt veled megtenni. Ez igazából csak attól függ, hogy mennyire tisztelnek.
2020. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
12%
Tanulj meg boxolni, vagy hordj magadnál fagyvert
2020. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

Hízz el.

Egy csinos nővel, egy ilyen területen mindig így fognak viselkedni a férfiak egy része. Ezt lehet jól, és rosszul kezelni. Nekem hízelgő, de megértem azokat is akiket zavar.

2020. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, de valószínüleg rossz közegben élsz!

Eddig ilyet nem tapasztaltam, sem saját magam esetében, de másoktól sem hallottam még ilyet.

Ajánlatot tenni csak igen primitív ösztönlények szoktak ok nélkül tenni. Ha a szoknyád 10 cm meg a kivágásod a köldöködig ér, akkor ezzel felhívást teszel a férfiak felé, ha visszafogottan öltököl, azaz a szoknya térdig ér, a kivágás meg nem engedi a melledet látni, akkor az a normális. (A kihívóbb öltözködésnek is van helye, de nem a munkahelyen)

Több éve dolgozom férfiak között, kifejezetten férfias területen, de itt kultúremberek vannak, maximum annyit jegyeznek meg, hogy tetszik az új blúzom vagy hasonló, de inkább udvarias hangnemben. A munkában meg az számít, amit csinálok, nem az, hogy éppen nöböl vagyok.

2020. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem férfias területen is tesznek ajánlatot. Persze nem mindenki, de mindenhol van ilyen férfi is. Mondd, hogy van barátod.
2020. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hülye mindenhol adódhat nemtől függetlenül, de azért zömében mégiscsak a normális emberek vannak többségben. Aki mégis bepróbálkozik, azt szereld le határozottan (na persze nem bunkón, azt csak akkor, ha nem ért a szóból), de olyat ne mondj, hogy barátod van, mert az azt sugallhatja, hogy ha nem lenne barátod, akkor benne lennél.
2020. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

“ Ez az bébi pontozz le mindenkit mert nem tetszik a válasz.”

Ha ezt nekem szantad, en eddig csak felpontoztam a valaszokat.

2020. szept. 28. 14:51
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Azt hogy ajánlatot tegyenek sehogy. Szimplán vissza kell utasítani.
2020. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Elkerülni úgysem tudod, úgyhogy inkább meg kell tanulni, hogy kezeld ezeket a helyzeteket kulturáltan és professzionálisan, hogy nehogy neked legyen belőle hátrányod a későbbiekben.
2020. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!