Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok? Az egyik...

Mit csinálnátok? Az egyik kollegámat akivel jóban vagyok ki fogják rúgni. Én már tudom de megtiltották, hogy bárkinek szóljak róla.

Figyelt kérdés
Leltárfelelős vagyok és a főnöke megkérdezte, hogy milyen eszközök vannak nála. Innen tudom. Úgy sajnálom szegényt és nem akarok aszisztálni ehhez, hogy csak az utolsó pillanatban tudja meg a dolgot. De nem tudom mi lenne a jó megoldás?
2020. szept. 29. 11:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%
8: honnan tudtad,hogy a privát üzeneteid is monitorozták?
2020. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondta a vezetőm, hogy lecseszték mert valaki ügyfélnek beszélt egy lehetséges leépítésről én pedig írtam néhány ismerősömnek, hogy adnának-e ajánlást mert félek, hogy le fognak építeni. Volt céges prémium LinkedIn fiókom is, ahol nézhető mennyi üzenetet küldesz, de én nem prémium üzenetet küldtem, hanem sima üzenetet egy ismerősömnek. De amúgy ha valakit el akarnak küldeni meg kell indokolni munkáltatói felmondásban, hogy miért szóval gondolom monitorozták, hogy dolgoznak-e akiket el akarnak küldeninés találnak-e valami indokot amiért el lehet valakit küldeni.
2020. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
1. Kirúgták :(
2020. okt. 9. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!