Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan hozakodhatnèk elő...

Hogyan hozakodhatnèk elő ezzel a témával a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nyertem egy pályázaton, amik a munkahelyek között voltak meghirdetve. Ennek következtével kaptam egy bizonyos összeget, amit a munkahelyemre fordìthatok. Én azt találtam ki, hogy ebből a pénzből mindenki részesedjen. Viszont, valakik azt mondták bent, hogy az újak ne, mert tapasztalatlanok még stb.Viszont, meglátásaim szerint sokat dolgoztak/dolgoznak napi szinten ők is, ezért veszek nekik egy-egy ajándékcsomagot saját pénzből. Kicsit zagyvaságnak tűnhet első hallásra, de máshogy nem tudom megoldani. Bent ezt az ötletet nem merem elmondani. Hogy hoznátok ezt fel?
2020. szept. 29. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te pénzed azt csinálsz vele amit akarsz, semmi közük hozzá.
2020. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép gesztus tőled. Az új meg nem tehet róla, hogy nincs ott 10 éve.
2020. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A régiek több ajándékt akarnak, kb ennyiről szól ez.


De a te nyereményed, te döntöd el.

Biztos a régiek közt is van lusta meg haszna vehetetlen, meg az újak közt is lesznek kompetensek.

2020. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!