Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondjàk, hogy rossz a...

Miért mondjàk, hogy rossz a napi hazajárós kamionos munkarend?

Figyelt kérdés
Tiktokon, van egy faszi, aki németbe dolgozik, mindennap otthon alszik, így kap 3 ezer eurót. Miért mondják azt, hogy sz@r munkarend? Mindenhol a nemzetközizést nyomatják, de család mellett nem mindenki teheti meg…

máj. 13. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, szerintem jó, én csak így vállalnám.
máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
a kamionozásban pont az a jó, hogy nem kell a családdal lenni, hanem szabad vagy
máj. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
79%

Azert mert elindulsz reggel 5-kor aztan mesz 600 km-t es hazaersz este 7-re, szoval csak aludni jarsz haza

Akkor nem tokmindegy hogy a kamionba alszol??

Meg a napi bejarosnal van naponta 5-8 lerako

En meg sofor vagyok, nem pedig rakodomunkas

Semmi penzert nem csinalnam a napi bejarosat

máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért a legtöbb külföldi cégnél tartják a 8-10 órát/nap. Tehát ha 6 ra mész, legtöbbször 17 órára otthon vagy..
máj. 13. 11:59
 5/8 anonim válasza:
88%

Ahogy te azt elképzeled

Nem ritka a 15 oras munkanap

máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


tartják a f*szt

13-15 órákat dolgozol mindennap. Napizósnál rövidtávot mész, inkább vagy rakodó munkás mintsem kamionsofőr

máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 aztán ezt mire alapozod? Mennyit dolgoztál kamionsofőrként és hol?
máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

a külföldöt is azért szétválasztanám... van ez az osztrák-német mint külföld, hát az a fizetést leszámítva nem jobb hely mint magyarország, ugyan olyan rabszolgahajcsár ország, és a németek is azért igencsak bent alszanak a kamionban hétfőtől péntekig. Meg vannak azok a külföldek, ahol el sem tudod képzelni hogy mennyire jó az élet, mert még sosem jártál ott. Teljesen más világ, pont azért mert nem ilyen csöves munkásosztálybéli átjáróház. Például Izland, Norvégia, Svájc stb... ott a kamionozás ugyan olyan meló mint az irodai melós vagy akármelyik másik. Reggel beül a sofőr, lenyomja a 8-10 óráját, igaz hogy van hogy elektromos targoncával néha rakodik, de utána megy haza és éli a kis életét, a hó végén meg jön a szép fizetés ami még több mint amennyiért te kint xopod a phaszt a hugyos benzinkutas parkolókban a többi keleti szaréletűvel veszekedve :D


10 évet lenyomtam nemzetköziben, csak azt bánom hogy később lett vér a pucámban hogy tényleg nekiinduljak a nagyvilágnak... azóta ha itthon vagyok nem csinálok mást csak szörnyülködök a többi emberen, meg a régi énemen...

máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!