Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen az egyszerűsített...

Milyen az egyszerűsített munkaszerződés??

Figyelt kérdés
Futárként

2020. okt. 1. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Napi bejelentés. Se tb, sem nyugdíjjárulék, semmi ilyesmi. TB-t befizeted magadnak havonta, és káosz némi alamizsnàt. Havi 15 napot dolgozhatsz, és azt hiszem egy évben maximum 90 napot. Ezekre a munkáltatónak kell oda figyelnie.

Javaslom, hogy ha van más hely, akkor oda menj, én dolgoztam alkalmival, egy nagyon gáz. Bár ez a vírus helyzet elég nehéz.

2020. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapsz némi*
2020. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos jelenleg nagyon más lehetőség nincs,maximum 3-4 műszak gyári meló amit nem kíván a szervezetem.

Munkanélküliből ilyenkor ki kell jelentkezni?

Szólni kell nekik?

2020. okt. 1. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, így érthető.

Ez jó kérdés, az egyszerűsített munka legtöbb esetben nem számít munkaviszonynak, így igénybe vehetsz kedvezményeket, ezért nehéz erre válaszolni. Gondolom regisztrált munkanélküli vagy egyelőre, ott kaptál papírokat, azokat nézd át, ha nem kapsz a kérdésedre választ, akkor menj le a Munkaügyibe és ott érdeklődj.

2020. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm szépen.

Megkérdezem akkor őket.

2020. okt. 1. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!