Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azzal, hogy a szüleim naponta...

Azzal, hogy a szüleim naponta kiabálnak velem mert nincs munkám attól mi fog változni?

Figyelt kérdés

Amúgy gyárba nem megyek, hangos meg félek a balesettől mert dolgoztam ott és majdnem levágtam az egyik ujjam a fémiparba.


Szóval most csak vagyok, nincs semmi ötletem, emelni sem tudok mert gyenge vagyok.


Ez a szitu van most. Igaza van a szüleimnek, de ők is voltak évekig munkanélküliek akkor érdekes egymást nem piszkálták.


2020. okt. 2. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát kérem szépen el kéne menni dolgozni!
2020. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Tölem is ezt vártàk hogy majd egy szàl erettsegivel 17 èvesen majd kezembe veszem a sorsom.

Es megyek dolgozni vagy elintezek egy diplomat ugy hogy levették rolam a kezüket.

Kezdtem gyárban aztan lenyomtam egy fösulit aztan jo sokaig munkanelküliskedtem.


Ma sem ertem hogy a szülök ereje addig terjed hogy adjanak enni a gyereknek meg jarassàk valahova amig tanköteles. Es szoval semmi utravalo vagy eletre felkeszites. De aztan a rugdosàs az megy.


Nem ertem eleve a szülö szerepeket.

Ez a majd megnö majd felnl majd lesz vmi majd kitalalja nevelje az "utca"tovabb

2020. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
*kérdès lett volna hogy a szülök ereje addig terjed hogy enni adni a gyereknek meg iskolaztatni es ennyi?
2020. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

De látod, kettes, így lett belőled talpraesett ember... Nem rossz ez így utólag, nem?


Kérdező, ez a nem megyek dolgozni, mert félek, meg gyenge vagyok, ez eléggé irritáló ám.

2020. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Igy megjartam a poklot is a kistolgaltatottsagot kapcsolatokban meg sorolhatnam.
2020. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
4: akkor is talpraesett ember lenne ha a szülei megfelelő tanácsokkal látták volna el és szülőként viselkedtek volna.
2020. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsére rengeteg támogatást kapok és kaptam is. Anyagi és emberi oldalról egyaránt.

Volt pár barátom akiknél ez hiányzott és akaratukon kívük csúsztak le ez miatt lehetőségekről.

Én azt mindim kérdező, hogy ha akarsz valamit akkor az a legfontosabb hogy nézd ki magadból hogy képes vagy rá. És ha ez megvan, akkor támogatás nélkül lassabban, de elérheted amit szeretnél.


Valahol el kell kezdened. Ha dolgozni nem akarsz akkor képezd magad. Soha ne vesszen kárba egy napod sem. Szüleid is jobb szemmel néznének rád ha tennél valamit a saját előrelépésed érdekében (gondolom)

2020. okt. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem 1 éve úgy tellnek a napjaim, hogy felkelek fogat mosok, elviszem anyát vásárolni addig a kocsiba maradok mobilozok, hazamegyek kezet mosok eszek közbe gépezek wc-re megyek fürdök , alszok. Ha valami ismeretlen van akkor dadogni kezdek meg vörös lesz a fejem és izzadok. Nem merek semmibe belevágni mert valamiért feszengek.


Szüleim szerint sérült vagyok és gyárba kéne mennem oda talán jó vagyok.

2020. okt. 3. 00:48
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Először is terápiára kéne menned, a szüleid meg feldughatják maguknak, hogy sérült vagy.

Kérj segítséget, próbáld meg leküzdeni a feszengésed.

Ha nagyon dolgozni akarsz próbálj meg pénztárosnak vagy boltosnak menni. Esetleg árufeltöltőnek ott nem kell beszélni emberekkel.

2020. okt. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3%
Legogadom, hogy tanátok a szüleid és kiabálnak a telt hólyagú tanulóikjal is.
2020. okt. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!