Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka helyi problèmàk.Mi...

Munka helyi problèmàk.Mi lehetnek az okai?

Figyelt kérdés
sziasztok.Volt jópàr munka helyem.Felis vettek elsöre àltalàban gyàri melókat vàlaltam.Alkalmazkodó vagyok èrtem a viccet.Csapat munkàba dolgoztam sokat.De valamièrt nem tartott egyiksem sokàig.Pedid rendesen elvègeztem a feladatomat.Csopvezetö vagy a fönöksèg mindig megjàrom kijàr a rudam.vagy addig mondogatyàk elötem fèl fülel hallom mig a kedvem elnem megy aztàn felmondok.Mitöl van ez hogy ennyire balszerencsès vagyok?

2020. okt. 7. 08:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Nincs egyéniséged, amiért ragaszkodna munkaerőként hozzád bármelyik főnök is. A gyári munka nem az igényességről szól - annak ellenére sem, hogy manapság már egyre magasabbak a teljesítménybeli, társadalmi és higiéniai igények is. Talán azon a szálon kellene keresgélned, hogy sokszor olyankor sincs véleményed, amikor egy átlagos embernek van, - közömbösséget húznak rád. Előfordulhat, hogy illetlenül viselkedsz olyan közegben is, ahol erre egy kicsit jobban kellene figyelni, - mondjuk, akkor krákogsz fel a közeli ABC-ig hallható vehemenciával egy kiadós turhát, amikor a főnöknőd ott áll mögötted a nyitott ajtóban és éppen szólt volna hozzád. - Ha az ilyesmi sorozatos, akkor az nem vet jó fényt rád! Aztán ott van a higiénia kérdése! Tedd fel magadnak a kérdést, hogy milyen gyakran, ill. milyen szinten tisztálkodsz, mielőtt emberek közé mész (?)! - Nem sokan rajonganak az olyan emberekért, akik koszosak, büdösek, bűzlik a szájuk, zsíros a hajuk, vastagon áll a ki tudja, utoljára mikor vágott körmeik alatt a fekete retek, a levetett utcai ruhájukat a sarokba lehet állítani, - mert annyira mereven tartja a ruhát a kosz. A csapatmunka sem merül ki annyiban, hogy az aktív munkában képes vagy együtt dolgozni néhány emberrel, - de lehetetlen küldetés átküldeni veled egy kocsin valamit a másik részleghez, mert annyira neveletlenül viselkedsz, hogy szégyellik a főnökeid, de ha a kötelező brigádgyűlések, találkozók alól kihúzod magad, akkor a fát is vágod magad alatt ugyanazzal a lendülettel. Adtam egy pár ötletet, - nézz a tükörbe otthon és tedd fel magadnak az ezzel kapcsolatos kérdéseket, - majd keresd meg a válaszokat is! Sokan kritizálták a helyesírásodat itt. Erre akkor kellene egy kicsit több odafigyelést áldoznod, ha a munkád folyamán írásban is meg kell, hogy nyilvánulj! (Szállító levél, leltárív, nyers adatbázis, nyilvántartás) Ezért is megbélyegezhetnek, - amikor azon kezdenek el agyalni, hogy ki a problémás egy részlegnél, mert nem sok ember van, aki szereti mások helyesírási hibáit javítgatni időről-időre!
2020. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nem értem, miért kell piszkálni a kérdezőt. nem a legjobb a helyesírása, de ez gyárban pont senkit sem érdekel.


egyébként viccesek a válaszolók :D ti komolyan azt hiszitek, hogy vmi komoly dolog kell ahhoz, hogy vkit kitegyenek?

Tapasztalatból mondom, hogy a legtöbb magyar munkahelyen kevés, ha „csak” elvégzed a munkád. Ha zárkózott vagy, nem veszel részt „de jóseggevanmegb_sznám” típusú beszélgetésekben, simán kiutálnak. (jó, a kérdező nem részletezte, h mit ért nehéz természet alatt)

Az irodai munkahelyekről is tudnék mesélni.


egyébként az egyik válaszolónak igaza van: anno diákmunkásként analfabétákkal is dolgoztam (nem tudták leírni a papírjukra a nevüket meg hogy közmunka), és semmi gond nem volt velük.


kérdező, leírhatnád, hogy miért nehéz a természeted, mert így kevés az info.

2020. okt. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!