Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka helyi problèmàk.Mi...

Munka helyi problèmàk.Mi lehetnek az okai?

Figyelt kérdés
sziasztok.Volt jópàr munka helyem.Felis vettek elsöre àltalàban gyàri melókat vàlaltam.Alkalmazkodó vagyok èrtem a viccet.Csapat munkàba dolgoztam sokat.De valamièrt nem tartott egyiksem sokàig.Pedid rendesen elvègeztem a feladatomat.Csopvezetö vagy a fönöksèg mindig megjàrom kijàr a rudam.vagy addig mondogatyàk elötem fèl fülel hallom mig a kedvem elnem megy aztàn felmondok.Mitöl van ez hogy ennyire balszerencsès vagyok?

2020. okt. 7. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
"Mondogatyák"
2020. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha kijár a rudad munka közben, az önmagában elég lehet ahhoz, hogy kirúgjanak.

De mégis mit mondogatnak előtted? Mit gondolsz, mi az, amiben ha másképp teljesítenél, akkor szeretnének és maradhatnál?

Általában azok az emberek nem maradnak meg sehol huzamosabb ideig, akik hasznavehetetlenek az adott munkahelyen. Ha reménytelenül lassúak, nehéz felfogásúak, hátráltatják a többieket, rontják a morált, elrontanak dolgokat, úgymond több kárt okoznak, mint hasznot. Ha valaki nehezebb természet, vagy nem szeretik annyira, de közben kiváló munkát végez, akkor csak a természete miatt nemigen szokták kitenni.

2020. okt. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
A legnagyobb probléma a helyesírásod, vagyis annak teljes hiánya! Úgy mégis hány osztályt végeztél?
2020. okt. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az igaz h nehezebb a termèszetem,De az nem kizàró ok hogy munkavàlalót kitegyenek.Melós èlete nem habos tórta.Köszi....
2020. okt. 7. 08:57
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Mellesleg fogalmazni sem tudsz.

De még a gyárból is kivágnak? Az szép...

2020. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Jól van, ne cseszegessétek már. Egy gyárban az a fontos, hogy jól dolgozzon az ember, megbízható legyen, nem az, hogy kitűnő legyen a helyesírása. (A legtöbb gyári melós a munkahelye nevét sem tudja leírni helyesen, szóval tökmindegy.)

Az már egy jó dolog, hogy felmerült benned, hogy valami gond van, és az okokat keresed.

A nehéz természeted miben nyilvánul meg a munkahelyen? Szerinted mik lehetnek azok a dolgok, amit a kollégáid nem szeretnek benned? Azokra gondolok nyilván, akiknek gondjuk lehet veled, nem azokra, akikkel jól kijössz.

2020. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de ez az íráskép amit idehánytál nem sok intelligenciát tükröz. Még gyárban is illik valamennyire jól fogalmazni, gondolkodni.

Nem csoda, hogy így jártál.

(Egy gyári dolgozó)

2020. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Tuti, hogy kamu. Ilyen írásképpel kizárt, hogy csoportvezető legyen több helyen is valaki...


Egyébként, ha te magad elismered, hogy nehéz a természeted, akkor kb. egy kiállhatatlan rémálom lehetsz

2020. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
8: Sehol nem írta, hogy ő lett volna csoportvezető. Bár tény, hogy nehezen érthetően fogalmaz.
2020. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

#9: lehet én értettem féle, de akkor nem ő a csoportvezető, a többit tartom


#8

2020. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!