Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 idős nénit hordok munkába,...

3 idős nénit hordok munkába, egy fiatalasszonyt. Hogyan rázzam le magamról őket?

Figyelt kérdés

Az autóm piszkos belülről, homok van, kitudja hol járnak. Hiába megmondom, hogy tisztítsák meg a lábaikat, úgyis piszkos cipővel ülnek be. Tiszta új autóm van, tavaj vettem lízingre. Minden hétvégén úgy néz ki az autó mint az istálló. Én nem fogom minden hétvégén mosni, takarítani. 3 idős nénit hordok munkába, egy fiatalasszonyt. Az egyik idős néni rászette a kettő idős nénit és ezt a fiatal lányt hogy járhat velünk. Meg se kérdi tőlem, és én engedélyem nélkül intézkedik. Én olyan vagyok hogy nem mondok nemet. Okés fejenként adnak 5 napra 10€, de a barátnőm is jár iskolába, és őtet nem tudom hordani, mert tele a kocsim. Elegem van belőlük. Mindig hozzájuk kell alkalmazkodnom. Ha nem megyek munkába, vagy táppénzen vagyok, és nem szólok egy néninek, akkor már hívogatnak. Egy néninek megemlítem hogy nem megyek de ő nem adja tovább a hírt. Minden egyes néninek kell külön hívnom, hogy nem megyek.

Kihasználnak.


Mit tennétek az én helyemben?


2020. okt. 7. 11:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Már megint te?
2020. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Elnézést, de szívesebben vezetnék egyedül, mert akkor nem kell senkihez alkalmazkodnom.

Elnézést, de szeretnék fenntartani 1 helyet az autóban, ha a barátnőm is jönne, így csak 3 embert tudok vinni.

2020. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!