Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 idős nénit hordok munkába,...

3 idős nénit hordok munkába, egy fiatalasszonyt. Hogyan rázzam le magamról őket?

Figyelt kérdés

Az autóm piszkos belülről, homok van, kitudja hol járnak. Hiába megmondom, hogy tisztítsák meg a lábaikat, úgyis piszkos cipővel ülnek be. Tiszta új autóm van, tavaj vettem lízingre. Minden hétvégén úgy néz ki az autó mint az istálló. Én nem fogom minden hétvégén mosni, takarítani. 3 idős nénit hordok munkába, egy fiatalasszonyt. Az egyik idős néni rászette a kettő idős nénit és ezt a fiatal lányt hogy járhat velünk. Meg se kérdi tőlem, és én engedélyem nélkül intézkedik. Én olyan vagyok hogy nem mondok nemet. Okés fejenként adnak 5 napra 10€, de a barátnőm is jár iskolába, és őtet nem tudom hordani, mert tele a kocsim. Elegem van belőlük. Mindig hozzájuk kell alkalmazkodnom. Ha nem megyek munkába, vagy táppénzen vagyok, és nem szólok egy néninek, akkor már hívogatnak. Egy néninek megemlítem hogy nem megyek de ő nem adja tovább a hírt. Minden egyes néninek kell külön hívnom, hogy nem megyek.

Kihasználnak.


Mit tennétek az én helyemben?


2020. okt. 7. 11:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy köteles vinni senkit, de ha nem tudsz nemet mondani, akkor marad, ami eddig volt.
2020. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
tanulj meg nemet mondani. Ennyi.
2020. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Akkor még megkérdezik, hogy mi a baj. Miért nem akarom őket hordani. Ekkor mit mondok? Nem mondom hogy 1-2 embert hordok munkába, de nem teli kocsit. Hiába van belőle pénzem, de ha a barátnőm is jönne velem kocsival melyik nénit nem vinném.
2020. okt. 7. 11:45
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan hülye vagy, hogy nem mondasz nemet akkor se , ha mások a te károdra intézkednek, akkor meg is érdemled. Tanulj meg kiállni magadért, elvileg felnőtt ember vagy.
2020. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

"Én olyan vagyok hogy nem mondok nemet."


Én viszont mondok nemet: úgy látom, hogy rajtad NEM lehet segíteni.

2020. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocsáss meg, de ugyanazt tudom mondani neked, amit ennek a kérdezőnek is mondtam: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..


Nagyon gyámoltalan vagy!

2020. okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene megindokolni? Nem tudod őket bevinni, aztán kész. Ha meg hívogatnának, akkor letiltom a számot.
2020. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
És ha megátkoznak? Ha tudnátok milyen rosszindulatúak.
2020. okt. 7. 12:01
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Akkor átkozd meg te is őket, ha ilyenekben hiszel.
2020. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmész Afrikába, keresel egy Voodoo papnőt, aki feloldja az átkot.
2020. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!