Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 idős nénit hordok munkába,...

3 idős nénit hordok munkába, egy fiatalasszonyt. Hogyan rázzam le magamról őket?

Figyelt kérdés

Az autóm piszkos belülről, homok van, kitudja hol járnak. Hiába megmondom, hogy tisztítsák meg a lábaikat, úgyis piszkos cipővel ülnek be. Tiszta új autóm van, tavaj vettem lízingre. Minden hétvégén úgy néz ki az autó mint az istálló. Én nem fogom minden hétvégén mosni, takarítani. 3 idős nénit hordok munkába, egy fiatalasszonyt. Az egyik idős néni rászette a kettő idős nénit és ezt a fiatal lányt hogy járhat velünk. Meg se kérdi tőlem, és én engedélyem nélkül intézkedik. Én olyan vagyok hogy nem mondok nemet. Okés fejenként adnak 5 napra 10€, de a barátnőm is jár iskolába, és őtet nem tudom hordani, mert tele a kocsim. Elegem van belőlük. Mindig hozzájuk kell alkalmazkodnom. Ha nem megyek munkába, vagy táppénzen vagyok, és nem szólok egy néninek, akkor már hívogatnak. Egy néninek megemlítem hogy nem megyek de ő nem adja tovább a hírt. Minden egyes néninek kell külön hívnom, hogy nem megyek.

Kihasználnak.


Mit tennétek az én helyemben?


2020. okt. 7. 11:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok haragudni velük
2020. okt. 7. 12:06
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatod őszintén és nyíltan:


"Én egyedül Marika néninek ajánlottam fel, hogy elviszem, nem volt szó több utasról. Akkor nem volt szívem megmásítani Marika néni ígéretét, de ezt már nem tűröm tovább. Az autómat sűrűn kell takarítanom, mert nem veszik figyelembe a kérésemet, hogy ügyeljenek a tisztaságra. Ráadásul így nincs hely a barátnőm számára, aki számomra - érthető módon - a legfontosabb, így sajnos nem tudom magukat tovább hordozni."


Te autód, te döntésed, nem tartozol nekik semmivel. Ha megsértődnek, akkor legalább nem fognak többet zaklatni ezzel.


Ez egy jó első lecke a "nem" megtanulására :)

2020. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyms bol vagy?


Figyelj, nem tudnak megatkozni.

Ne legyel már ilyen naiv.


Csókolom ,jövő héttől, N tudom magukat hurcolni mert a barátnőmet kell elvinnem mindennap.

Sajnálom,oldjak meg máshogy.


És már teszed is le a telefont.

Ennyi a történet.

Minden csoda 3 napig tart, majd találnak maguknak másik palimadarat.


Utálom az ilyen sunyi, rámenős venlanyokat.


Jobb is ha az ilyentol távol tartod magadat.

2020. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést már kiírtad pár hónappal ezelőtt is... Kaptál tanácsot.
2020. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%

8: ha hiszel az ilyen hülye babonákban, akkor megérdemled a sorsod.

Sajnálom. :-D

2020. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
14 nem is egyszer
2020. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy nem vagy taxi, oldják meg másképp. Aztán sértődjenek meg, ne is törődj vele. Sőt simán benyögném, hogy a hátsó ülésen szoktatok szexelni, akkor be se akarnak ülni😁
2020. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17: :-DDDDDDDDDD
2020. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Ja, azt nem írtad, hogy boszorkányok.

Hát akkor járjanak a seprűjükön repülve, azért van. 😄

2020. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az kemény, hogy jelen helyzetben nem az egészséged, hanem a homok a legnagyobb bajod (mondom ezt autóbziként)

Egyébként pedig megmondod, hogy ne mtudod őket vinni, mert más útvonalon mész a barátnőd miatt, hazafelé meg mész boltba, ügyet intézni stb.

2020. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!