Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a nők helyzete a...

Milyen a nők helyzete a katonaságban?

Figyelt kérdés

Pár embertől hallottam, hogy a nőket a katonaságban kihasználják, velük végeztetik el a piszkos munkát, mosást, meg miegymást, és azt hallottam még, hogy egyáltalán nem veszik őket komolyan.

Nagyon érdekelne ez a dolog, mert én nőként szeretnék majd csatlakozni a honvédséghez.



2020. okt. 7. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki terjeszt ilyen baromságokat: a nők semmivel sem különbek a férfiaknál a honvédségen belül. Nyilvánvaló, hogy a tartós elszállásolásukat szeparációval oldják meg, amennyiben szükséges ez, de semmi egyéb különbség nincs férfi és nő között. A fizikai követelményrendszer van még a női test terhelhetőségéhez igazítva, de semmi egyéb. Ha alkalmas vagy arra, akár tüzér, lövész, mesterlövész, ill. mélységi felderítő is lehetsz nőként, - sem az oktatási rendszer, sem az előre jutási lehetőségek nincsenek korlátozva számukra. Ha kellően tanult vagy, akár nemzetközi összekötő is lehetsz, - bárki. Akitől ezeket a baromságokat hallottad, annak csak annyit, hogy ne szedjen tudatmódosító szereket, amennyiben képtelen megbirkózni azok hatásaival! Az meg nem a valóságtól elrugaszkodott dolog, hogy a saját fehérneműiket átlötykölik számukra kedvező időközönként, ha tartós elszállásoláson vannak, - ez viszont nem negatív esemény. Parancsra nem mossák mások cuccait!
2020. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!