Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért baj ha a munkahelyen...

Miért baj ha a munkahelyen nem beszélgetek?

Figyelt kérdés
Ma egésznap ezzel piszkált munkatársam. Eddig azt hittem nem baj ha nem beszélgetek. Azt hittem az a jó ha csak megcsinálom a dolgom.
2020. okt. 7. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, bár engem nem piszkálnak vele.
2020. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember úgy működik, hogy ha más emberek vannak körülötte, akkor ingere van beszélgetni velük. Ez a munkahelyen is így működik. De persze a helyi szokásoktól is függ, de szerintem a legtöbben nem éreznék jól magukat egy olyan helyen, ahol nem lehet hozzászólni a körülötted levőkhöz.


Ha te más vagy, az nem baj. Tudatni kell a többiekkel, hogy te így szeretnéd, nem vágysz társalgásra. Normális ember ezt tudomásul veszi. Persze aki direkt beléd akar kötni, az beleköthet pont ebbe is akár.

2020. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
A munkahely egy közösség is, ahol gyakorlatilag több időt töltesz el, mint otthon, ezért elég fontos, hogy jó legyen a hangulat. Ha te úgy érzed jól magad, hogy nem beszélgetsz senkivel, ülsz a sarokban, és gépiesen csinálod a dolgodat, akkor szíved joga...
2020. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha a munkatársad ezen a szinten áll, akkor ne is beszélj vele semmit, mert utána csak több témát adsz neki, amivel piszkálhat!
2020. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!