Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy, mivel lehet szimpatikuss...

Hogy, mivel lehet szimpatikussá válni a munkahelyen, milyen szövegekkel kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 18:04
 1/3 SándorÚr ***** válasza:
Attól függ férfi vagy vagy nő? De az állandó beszéd nem tesz jót senkinek sem. Férfiként minnél többet elárulsz magadról annál nagyobb támadási felületet kínálsz. Nőként meg annál könnyebben becserkészhetőnek tűnsz. Én inkább csak figyelek és próbálom felmérni az erőviszonyokat ki kivel van ilyesmi...
2015. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, szerintem az elején jobb, ha inkább hallgatsz. Úgyis lesznek olyanok, akiknek szimpatikusnak tűnsz, és akkor majd ők kezdeményeznek beszélgetést.

Szerintem nőknél is igaz, hogy minél többet árulsz el magadról, annál támadhatóbb leszel.

2015. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A munkahelyeden dolgozz jól és ne a szimpátiával törődj!


Az vagy megjön vagy nem az nagyon sok mindentől függ, de aki szerény és segítőkész annak jobb az esélye,hogy befogadja kollektíva.

2019. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!