Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyíregyházán a Lego-nál velem...

Nyíregyházán a Lego-nál velem egy idős emberek, milyen ott a munka/közössèg? Lehet ott barátkozni? 18/L

Figyelt kérdés
Nekem van szakmám de sajnos most a vírus miatt nem nagyon vesznek fel sehova ezèrt lehet ott fogok dolgozni ès kíváncsi vagyok. Aki velem egy idős kb ès ott dolgozik írja meg milyenek ott az emberek, munka stb.

2020. okt. 9. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Ha jó segged van akkor igen.
2020. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Ha jól nézel ki, akkor menni fog a barátkozás, sőt, még más is. A jó fenék nem árt, de mondjuk az ott használt munkásruha piszok jól takar: ahhoz, hogy abban is látsszon, mennyire formás a hátsód, nagyjából olyasmi fenék kell, mint Palvin Barbié. Viszont mellben egész jól kiadja a formákat a póló, főleg a galléros, de azt ki kell érdemelni.

Ha ennél a szintnél komolyabb kapcsolatokra vágysz, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak: az operátorok között (gyanítom, az leszel valamelyik részlegen) ennél magasabb szintű kapcsolat nem szokott lenni. A folyamatos 12 órás munkarendben az ember hamar leépül és elér odáig, hogy az élete csak melóból, anyagcseréből és szexből áll.

2020. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Miért fontos hogy jó legyen a csajnak popsija????

Ha szimpatikus vagy mindenki számára, hidd el hogy nem lesz nehéz :) sok sikert :)!!!!

2020. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Tudtommal szoktak időnként csapatépitő programokat is rendezni a dolgozóknak szóval szerintem lesz rá lehetőség. Mikor diákként tavaly ősszel ott melóztam a gyártósoron, többnyire 20-on - 30 éves korosztályhoz tartozó kollégáim voltak
2020. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!