Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyíregyházán milyen munkalehet...

Nyíregyházán milyen munkalehetőségek vannak a fiatalok számára? Mennyire tudnák megbecsülni és élni az alábbi lehetőséggel?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán tervezek egy új vállalkozást beindítani és célom, hogy ezáltal lehetőséget teremtsek elsősorban fiatalok számára egy teljesítményalapú munka során, hogy akár nagyobb jövedelmet is elérhessenek. Amit biztosítani tudnék, hogy az ehhez kapcsolódó szakképesítés megszerzését anyagilag támogatnám egy tanulmányi szerződés keretében, persze meghatározott feltételekkel Pl. meghatározott ideig a tudását nálam kellene kamatoztatnia. Mivel tejesítményalapú munkáról van szó, így eltelhet akár 3 hónap is mire olyan bevételt ér el, ami már megfelelő lehet, de saját időbeosztással rendelkezne. Mivel szeretném, hogy mindenki elégedett legyen, én is mint leendő munkáltató és a munkavállaló is, ezért érdeklődöm, hogy a mai fiatalok körében egy ilyen lehetőség, egyáltalán lehetőség-e, megbecsülnék-e, igény keletkezne-e rá. A válaszokat előre is köszönöm, főleg a fiataloktól.

2017. júl. 16. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megbecsülnénk. Magát a lehetőséget is, de így még a munkáltató (ön) is elnyerné a tiszteletünket, ha valóban képes biztosítani ezeket a dolgokat, legalábbis én így gondolkodom.
2017. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Államilag elismert szakképesítés megszerzését támogatnád?
2017. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, az Országos Képzési Jegyzékben (OKJ) szereplő, a munkához szükséges végzettség megszerzését. A tanfolyam és vizsgák teljes díja.
2017. júl. 16. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
EU jog nem engedi a pusztán teljesítményalapú bérezést
2017. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engedje meg, hogy nem bocsátkozok részletekbe hiszen a kérdés nem is erre irányult. De örülök, hogy ennyire figyelmes, és ilyen építő jellegű hozzászólással élt, mindamellett, hogy a kérdéshez köze nem volt. :) Mivel üzleti titokról van szó, ezért mélyebben nem mennék bele, de Ön nyugodtan tegye a munkavállaló és munkáltató szavakat idézőjelbe és cserélje ki bátran, vállalkozó és alvállalkozó szavakra. :) Minden jót!
2017. júl. 16. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:

A magyar jog meg a kényszervállalkozóként való foglalkoztatást nem tolerálja


Nem mellesleg alvállalkozóval nem köthetsz tanulmányi szerződést


Beszélni kéne előbb egy ügyvéddel és egy könyvelővel, mielőtt baromságra alapozva a gyk-n kapott válaszokra üzleti modelt építenél


De hogy ne mindd, hogy nem segítek: nem fog senki egy frissen alakult vállalkozás miatt egyéni vállalkozóit kiváltani, és hónapokig ingyen dolgozni neked, mellette meg a járuléksit fizetni az üres tárcájából

2017. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ebben ott látom a hibát, hogy senki nem fog 3 hónapot dolgozni úgy hogy nincs belőle még egy minimálbér sem.
2017. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kényszeres kötekedőként javaslok egy olyan fórumot, ahol az arcod is vállalod, és nem az uszításra mész. Mint ahogy írtam részleteket nem árulok el. De engem meg ne keverj össze senkivel. Tiszta, normális üzletet építek, és bármennyire meglepő, ügyvédekkel lett kialakítva, könyvelővel és tanácsadókkal. De mivel részleteket nem írtam le, ezért tartsd meg a véleményed magadnak, a találgatásaid helyett! Egy egyszerű kérdést tettem fel, ami nem hinném hogy neked szól. Elveket közöltem, nem a megvalósítás konkrét módját.
2017. júl. 16. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!