Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún mi közük van...

Állásinterjún mi közük van ahhoz hogy egyeztetem majd össze a munkát a magánélettel? Az én dolgom ez, nem?

Figyelt kérdés

Majd megoldom, vagy otthagyom a p***csába ha nem tudom.

De közük hozzá van?

Folyamatos munkarend és azt kérdezik család mellett ez hogy fér majd bele?

Mi közük hozzá? csinálom amíg tudom/akarom, ha meg nem okés, majd otthagyom.

Nem így van?


2020. okt. 9. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Biztos így van Józsi. Csináld úgy hogy jó legyen.
2020. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom hosszú távra számítanak rád, így biztosra szeretnének menni, hogy ez menni fog e.

Ha bizonytalan vagy bizony számíthatsz visszautasításra.

2020. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kérdések szimplán arról szólnak, hogy hétvégén is ráérsz e bemenni túlórára.

Amúgy ha nem akarsz, nem válaszolsz. Keresnek helyetted mást. Ha nem tetszenek a kérdések, akkor egyszerűen köszönj el tőlük.

2020. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon kevés olyan munkahely van, vagy szinte nincs is, ami mellett lenne elég szabadideje az embernek. Napi 8 óra nagyon hosszú idő, hétköznap eleve felejtős szinte a szabadidő teljes munkaidős helynél.
2020. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is arról szól ez a kérdés, hogy mennyire vagy rugalmas a munkaidővel. Én erre mindig azt szoktam mondani, hogy ha nem tudnám teljesíteni az álláshirdetésben előírt nyolc órát naponta 8-tól 5-ig legkésőbb, akkor nem jelentkeztem volna. Hogy ezen kívül mi történik, nos, az úgysem fontos, elvégre is, hivatalosan az nem tartozik bele a munkaidőbe, ugye. :)
2020. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"yolc órát naponta 8-tól 5-ig legkésőbb,"


hát ezt is helyből buktad mert itt eleve 6-14 és 14-22h és folyamatos. itt eleve szó nincs a kényelmes 8-17h menetrendről

2020. okt. 10. 08:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már ilyen véresen komolyan vedd a kérdéseket és nekiállj vitatkozni, hogy semmi közük hozzá!

Mondd azt, amit szeretnének hallani, a többi meg már tényleg a magánügyed!...már amennyiben komolyan akarod az állást.

2020. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!