Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi az esélye hogy kiderül...

Mennyi az esélye hogy kiderül az igazság?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék bekerülni egy nagy multihoz dolgozni. Karbantartónak mennék, viszont nincs elég munkatapasztalatom. Mindösszesen másfél évet dolgoztam ebben a munkakörben egy kisebb cégnél, de a multihoz legalább 3 év tapasztalatot várnak el. Nagyon meredek lenne bekamuzni a CV-ben hogy simán megvan a 3, sőt több év tapasztalat is?
2020. okt. 12. 23:02
 1/3 anonim válasza:
100%
TB kiskönyved elkérik aztán bukta van. Ha valami nívós multihoz akarsz menni, akkor felejtsd el, hogy kamuzol, az pedig hogy "elhagytam a kiskönyvet" nagyon rossz duma.
2020. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elsonek igaza van.

Egyebkent igy is megprobalkozhatsz a masfel evvel, hatha erdekesnek talalnak es behivnak interjura. Sosem lehet tudni. Tegyel valami csavart, vagy frappans dolgot az oneletrajzodba, hivd fel magadra a figyelmet massal. Ennyi tippet tudok adni, sok sikert a tovabbiakban!

2020. okt. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene ezt bekamuzni. Sokszor felvesznek kevesebb tapasztalattal is.

Engem is felvettek nulla tapasztalattal csak annyi hogy még tanulom ezt levelezőn.


Legyél őszinte.

2020. okt. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!