Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nehéz közel engedni embereket,...

Nehéz közel engedni embereket, mert kiderül az igazság, más is érzi ezt?

Figyelt kérdés

Mindig arra vártam h ” rendbejöjjön ” azéletem, es arra gondoltam h majd azután fogok melyebb baratsagokat kötni es ismerkedni , addig nem, tehat feltetelekhez kötöttem , es sajnos ezek a feltételek nem úgy néz ki h holnaptól megvalósulnának

Megis par emberúgy néz ki , h áttöri magat a falon , es en rendkivul humoros csaj vagyok , de hosszabb kapcsolattartas utan nem tudnak titkokban maradnidolgok

, h peldaul nem sikerult allandó melót szerezzek , h a lanyom apja nem vallal annyi felelösseget amennyit kene, hogy csinaltam tevedeseket , nem megfelelö ferjet valasztottam , eléggé kuzdök az anyagiakkal , hosszú ideig segélyeken éltem ( kulföldön élek ) , h eléggé elizolalódtam , h egyedul vagyok

Nem szoktam panaszkodni egy nagyon laza , vidam nö vagyok , de kiderul ez az , es cikinek erzem , h az életem vakvágányra kerult

Felek h emiatt leneznek, kihatralnak stb

Helyesen látom , vagy túlzok enyhén?

Egyedul tartottam fenn magam es a gyerekem 5 eve, es nem kertem senkitöl semmit , nekem a buszkeseg a legfontosabb , de persze ha valakit beengedsz az eletedbe az jogot formal maganak a velemenyre

En 4 nyelvet beszelek , egyetemet vegeztem , megis egy senkinek erzem magam



2018. jún. 17. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Dolgozz. Attól jobban fogod érezni magad. És az életed rendbe tételének is ez az alapja.

Ennyi év alatt biztosan találtál már volna valamit. Ne legyél ilyen válogatós.

Igen, ciki, hogy hosszú évekig így élsz és nem dolgozol. Engem elriasztana.

2018. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudom mit irjak, lepontozzanak vagy fel?
2018. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltak ötleteim csak nem jöttek be , nehezen kaptam munkat lehet nem voltam eleg ügyes
2018. jún. 17. 12:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Irj oda valami keményet oszt csá
2018. jún. 17. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Az önbizalmadat kellene helyretenni. Mindenkinek meg kell találnia azokat a forrásokat, amelyekből táplálkozik az önbizalma. A mi társadalmunkban sokaknak a munka az (nekem is, szóval átérzem), de nem feltétlenül kellene így lennie.


Nézzük először, miket nevezel hibának:


- nincs munkád (ezen majdnem mindenki átesik mostanában, tudom, hogy rettentően rombolja az önbizalmat, de gondolj bele: te nem a munkád vagy, az csak egy részed.)

- elváltál (mint a házasok 60%-a, ebben sincs semmi extra)

- az exed nem nagyon foglalkozik a gyerekkel (ez minden normális ember szemében az ő szégyene, egyébként meg hidd el, amikor a gyereked nagy lesz és téged látogat majd, őt meg nem, akkor fog majd kaparni a fater...) ja és ezzel se vagy egyedül...


És most nézzük, mi mindent elértél:


- 4 nyelven beszélsz (ezt nagyon kevesen mondhatják el magukról, én is erre törekszem és őszintén felnézek rád, amiért már elérted)

- elvégeztél egy egyetemet (ez se megy mindenkinek)

- van egy gyönyörű gyereked (én gyerektelenként is látom, hogy nem könnyű feladat rendesen felnevelni egyet)

- kiköltöztél külföldre, ezt nem sokan merik meglépni

- laza vagy, vidám és humoros

- sebezhető vagy, tehát emberi (senki nem szereti a tökéletes, mindenben király embereket)


Alapvetően szerintem egy tök menő ember vagy, akinek az egyetlen hibája a kicsi önbizalma. Írd össze a pozitív tulajdonságaidat és mindennap többször olvasd el. Amikor van valami sikered, vagy bármi, amitől értékesnek érzed magad, azt írd fel utána. Akármilyen kicsi. (Pl. "segítettem az idős néninek felszedni az elgurult cuccait a szatyrából".)


A barátkozással meg ne várj, amíg rendbe jön az életed, mert ezzel csak feltételeket szabsz a boldogságodnak. Pont most tudsz igazi barátokra szert tenni, mert aki elfogad, az így is szeretni fog.

2018. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi , h vetted a faradtsagot es ilyen szuper valaszt adtal
2018. jún. 17. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Barcsak tobb ilyen valaszado lenne, mint az utolso! :-) szinte meg engem is felbatoritott :-D
2018. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!