Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Téged zavarna, ha a munkahelye...

Téged zavarna, ha a munkahelyeden kamerával figyelnének?

Figyelt kérdés
Egy kis boltban dolgozom (nem dohánybolt). Nem olyan rég óta. Mindig attól félek, hogy a főnököm visszanézi és hibát keres a munkámban. Ettől sokszor teljesen leblokkolok és úgy érzem, hogy semmit nem tudok jól csinálni, mert olyan mintha fölöttem állna és vizslatna. Mennyi az esélye, hogy visszanézi a felvételt? Persze, tudom, hogy betörés ellen van, de vajon csak az ellen? Üldözési mánia ez nálam?
2014. júl. 4. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.. engem nem érdekel. Ugyanúgy nem járok be időbe, ugyanúgy netezek melóközben, ugyanúgy kajálok az irodába. Lesz**om :) . Persze azért igyekszek normálisan viselkedni, de amit megszoktam és "csinálom" azon nem változtatok.
2014. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor szólt a főnökünk, hogy be fogja kamerázni a céget, akkor eleinte mind felhördültünk, hogy ez milyen már, meg de bunkó, meg majd nem merjük megvakarni a fenekünket sem.. :D Aztán bekamerázta, volt 1-2 nap feszengés, majd mind el is felejtettük, hogy ott van az a vacak, senki nem zavartatta magát. Szerintem ne paràzz, nem téged figyel.
2014. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en is siman megvakarom, megszokod... ja es elarulok meg vmit, tortent 1 kar (beszakadt a teto) azt se tudtak h kell visszanezni :D
2014. júl. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na én meg dohányboltban dolgozok és a wc-n kívül 4 kamera figyel 8 órán keresztül. Eleinte nem volt túl jó, de most jó pár hónap elteltével már fel sem tűnik. Persze azért nem teszek olyanokat, amiket kamera nélkül megtennék, de nem zavarnak a kamerák, nem foglalkozok velük. Nekünk van, hogy visszanéz 1-1 részt a főnök, vagy éppen a nyitás-zárást nézi, de hagy nézze. Mindenki hibázhat, de ha súlyos hibát követnél el, az kamera nélkül is kiderülne, kis hibák meg mindenkinél előfordulnak.
2014. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!