Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozatok Németországban...

Dolgozatok Németországban nőként kukàsautón?

Figyelt kérdés

Nem mint sofőr, hanem hátul állnék.

És sofőrként dolgozhatnék kukásautón? (Tudom, hogy nem elég rá a B jogosítvány).

A kérdésem csak elméleti, de érdekel.


2020. okt. 13. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélsz németül?
2020. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Laktam kint pár hónapot, szóval tudok valamennyit németül, igen.
2020. okt. 13. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen!


[link]

2020. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dolgozhatok*
2020. okt. 13. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Hamburgban, Frankfurtban, Münchenben igen - Kölnben és berlinben nem...

2020. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért is ne?

Én is ki akarom próbálni ezt kint.

Sokszor jártam már Ausztriában és Németben mint sofőr furgonnal nemrég.

Ahogy láttam pl Osztrákban a kukást nem kellet nagyon megszakadnia és pörögnie,olyan is volt hogy egy kisebb városban meg álltak és el mentek enni.

Igaz azért jó ha beszéled legalább alapfokon a nyelvet mert úgy sokkal könnyebb minden,szerződést is érdemes jól elolvasni.

Tudom nem annyira szuper de először itthon kell megpróbálni ezt majd ha tudod csinálni azután lehet menni ki.

Benne vagyok német és osztrák magyar csoportokba is és igen keresnek embereket 1200-2000€ ig nappali munkavegzésre.

Első és legfontosabb alap fokon megtanulni a nyelvet és közben itthon tapasztalatot szerezni ebben a munkakörben,tuti hogy az elején lesznek benne furcsa dolgok.

Én pl azt hittem milyen jó sofőrnek lenni és 2 heteket úton lenni de tévedtem mert nem csak vezetni kell,sok butaságot kell még csinálni igaz cegek válogatják.

2020. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!