Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van akik szoktak munkaidőben...

Van akik szoktak munkaidőben inni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl irodai munka, nem buszvezető véletlenül sem. Benn ültök, és unatkoztok pl.

2020. okt. 15. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mármint alkoholt?

Nálunk van aki meg szokott inni nyáron egy-egy citromos sört.

2020. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen miért,ezután te is pielsz majd?
2020. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Bizonyos szakmákban (építőipar, vagy vasúton talán a kocsirendezők között) gyakori, hogy (jó esetben enyhén) ittasan dolgoznak.


Én kutatóintézetben dolgozom, nálunk a doktorandusz dolgozók phd védése után szokott egy kis pezsgőzés lenni, ami jellemzően munkaidőben van. Egyszer szerveztünk a vezetőnek egy kis meglepi szülinapi bulit, akkor is elfogyott talán egy üveg pezsgő (20 emberre).

2020. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó ilyen nálunk is van, de pl ülsz az irodában és úgy magadtól is.

Amúgy köszönöm, még jöhetnek válaszok

2020. okt. 15. 14:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, ünnepekkor (pl. karácsony) nálunk is van pezsgőzés, de akkor már nem ülünk le dolgozni. :)

1. voltam

2020. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt munkahelyem, ahol péntek délutánonként a főnök rendszeresen hozott 1 üveg whiskey-t, és ittunk pár pohárral.
2020. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megkeresnénk, minimum 20 liter pia van itt ott elduve.
2020. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Két ilyen munkahelyem volt eddig.

Egyik a közmunka, ahol szerintem nem kell részleteznem, hogy a meleg nyári napokon néha kiküldtünk a brigádból valakit sörért, és azt az egyik szünetben kényelmesen elkortyolgattuk.

Másik a könyvesbolt, ahol amikor valakinek szüli, -névnapja, vagy valami egyéb ünnepnap volt, akkor a hátsó helyiségekben (ahová csak a dolgozóknak volt bejárásuk) söröztünk, vodkáztunk, pálinkáztunk. Persze nem egyszerre, hanem váltogattuk egymást, hogy 1-2 ember mindig legyen a vevőtérben is.

2020. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk az irodában az egyik hűtő tele van sörrel, ciderrel és borral, ha valaki akar, akkor simán ihat belőle, akár ebéd mellé is, nincs vasszigor, de általában csütörtökön vagy pénteken du. 4 után szoktak kiülni páran a konyhába sörözni. Senki se viszi túlzásba, senkit se láttam még részegen. Néha csatlakoztam egy-egy pohár borra, de nem valami gyakran. Ha korábban végeztem a teendőimmel és unatkoztam akkor inkább hazamentem korábban, rugalmas munkaidőm van szóval volt rá lehetőségem.
2020. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!