Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltottam, de így se vagyok...

Váltottam, de így se vagyok boldog, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azon a helyen ahol voltam, nem éreztem jól magam, mert két kollégám sokat bántott. Szerettem ott lenni, mindenki mással jól kijöttem, a főnököt is szerettem, az ottani munkát is, amíg nem jött ez a két kolléga, akik elkezdtek szekálni. Már gyomorgörccsel mentem be minden nap, és akkor határoztam el, hogy lépnem kell. Átkérettem magam egy másik osztályra, először nagyon boldog voltam, hogy megszabadultam ettől a két embertől, de aztán szomorú lettem. Hiányzik az előző hely, a többi kollégám, a főnököm, és mivel itt egyedül vagyok, magányos vagyok. Néha a főnök rám néz, ha munkát hoz, ezen kívül csak az igazgató szokott még bejönni, mert mellette vagyok. De ők nem a kollégáim, velük nem tudok beszélgetni úgy, és bánatos vagyok. Lelkiismeret furdalásom van, mert én kérettem át magam, ők meg mindent megtettek, hogy eljöhessek onnan, én meg így "hálálom" meg, hogy ez se jó... Visszamenni se akarok, de akkor mit tegyek? Valaki volt már így?
2020. okt. 15. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Ez a munkahelyed, dolgozni jársz oda, és nem barátkozni. Erre gondolj. Ha már nem piszkálnak ok nélkül, az jó, a többire ott a magánélet és a barátok. Végezd a dolgod, és jó lesz minden.
2020. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, se magánéletem. Ha hazamegyek egyedül vagyok. De akkor próbálok erre koncentrálni, köszönöm!
2020. okt. 15. 17:58
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Akarsz barátkozni?

Melyik megyében élsz?

2020. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Baranya megye. 24L
2020. okt. 15. 19:04
 5/17 anonim ***** válasza:

Az sajnos messze van 😔

Kitartás.

2020. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én megértelek teljesen. Nekem is nagyon fontos, hogy jófej kollégáim legyenek, eddig mindenhol voltak, a mostani helyemen is, de én is egyedül ülök egy irodában, szörnyen rossz. Esetleg ha új munkahelyet keresnél? Kitartás, hátha történik majd valami változás..
2020. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nekem se nagyon van barátom, aki volt mindenkivel rosszul alakult az én hibamon kívül, és volt egy aki meghalt sajnos:( emiatt is átérzem ezt, nekem is a munkahely az ahol emberekkel tudnék találkozni, hogy ne legyek egyedül..
2020. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én nem értem azokat, akik magányosak, miért nem a magánéletben próbálnak barátkozni? Sokkal jobb kapcsolatokat lehet kialakítani egy közös érdeklődés mentén, mint a munkahelyen. Tapasztalat, hogy a munkahelyi "barátságok" nem igaziak, munkahelyváltáskor megszűnnek, mert semmi közös téma nem marad a munkán kívül. Tessék a szabadidőt hasznosan eltölteni (sportolás, kultúra, társastánc, akármi), és jönnek a barátok is. Szerintem.
2020. okt. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Jó neked, csak tudod vannak az introvertáltak, akik nagyon nehezen tudnak barátokat szerezni, akiket szereztem ők is vagy féltékenyek lettek rám, vagy ha férfi volt belém szeretett emiatt végül letiltott, vagy átvert minden ok nélkül.... Szóval köszi... Tényleg egyszerű!
2020. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van, sokkal egyszerűbb a körülményeket és másokat okolni. Amúgy én is introvertált vagyok, (8-as vagyok), és boldogan elvagyok annyi és olyan mélységű emberi kapcsolattal, amennyit mondjuk egy nyelvtanfolyamon vagy edzőtermi csoportos órán összeszedek. De én nem panaszkodom a gyakorin, hogy magányos vagyok, és hogy nem szólnak hozzám a munkatársaim.
2020. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!