Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyet váltottam de nem...

Munkahelyet váltottam de nem igazán jön be az új helyem. Ország másik végén vagyok.Nem arról volt szó ami van, másképp mennek a dolgok amit ígértek.Ugy jöttem el az előző helyről ha nem jön be beszélhetünk.Gáz lenne pár hét után felhivni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem az, de azzal számolj, hogy a lojalitásodat szem előtt tartó bérezéssel fognak csak visszavenni, - ha vissza is vesznek. Nekem sem kellene olyan ember, akiről egyértelműen tudható, hogy csak ugródeszkának, szükségmegoldásnak jöhet számításba nála a cégem. Soha többé nem tekintenék rád stabil munkaerőként - és e szerint is kezelnélek.
2020. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Abszolút egyetértek az elsővel, ha vissza is vesznek, mert még épp nyitott a pozíciód és épp szükség van rád, többet nem fognak veled hosszú távon számolni.
2020. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha megbeszéltétek, hogy hívhatod, nyugodtan hívd fel, de arra számíts, amit az előzőek már leírtak, hogy fizetést tekintve túlzottan pattogni nem lehet.
2020. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Szó szerint, ahogy #1 írja.

Eleve 3 3hónap próbaidő, bónuszok nélkül indulnál, mint egy teljesen új alkalmazott. Jó eséllyel már keresik az utódod. Nem állítanám le a keresést, ha találok jobbat, akkor vagy maradhatsz valamilyen formában, vagy mész a próbaidő vége előtt. Nekem nagyon nem fér bele egy olyan ember a csapatomba, akire nem lehet hosszú távon számítani és nincs loyalitása.

2020. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!