Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Végzettségtől munkahelytől...

Végzettségtől munkahelytől munkakörtől függetlenül szabad megmaradni 1 éven túlmenően olyan munkahelyen ahol nincs emelés?

Figyelt kérdés

Egyértetek azzal az állítással hogy mindegy az embernek milyen végzettsége van milyen helyen milyen feladatkörben dolgozik mindegy hogy kis cég nagy cég hazai cég akármilyen cég-ha ott van az ember 1 éven túlmenően és nem kap semmi emelést-akkor onnan el kell menni?


Vagyis nincs mire várni ilyen helyen. Jó egy év eltelt emelés fel se merül-akkor csá. Keresni kel más helyet. Ezzel egyet lehet érteni?


2020. okt. 16. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 év nem olyan sok idő, hogy emelést kelljen kapnod.
2020. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

de nem 1 éve vagyok itt most nov közepén lesz kettő.

Ezért írtam jó egy éve itt vagyok.

És emelésnek híre hamva sincs. Most 2020ban nincs az tuti, 21ben se lesz úgy hírlik. És 21 vége az már akkor 3 év emelés nélkül?

2020. okt. 16. 14:59
 3/16 A kérdező kommentje:

"emelést kelljen kapnod."


van aki 3 hónap után kapott.

2020. okt. 16. 15:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
hát mivel minden más is drágul évente, logikus lenne, ha a fizut is emelnék, mert így nem hogy ne emelnek, értékét tekintve még kevesebbet is kapsz mint amikor elkezdtél ott dolgozni.
2020. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom nem vígasztal de én közszférában 5 év után kaptam volna emelést amit persze nem vártam ki.
2020. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz jobbat akkor lépj főleg ha nem is akarnak emelni. Ameddig nincs kilátásba semmi addig maradj mert még is csak van munkahelyed. Meg egyébként kérdezzél rá a vezetőnél hogy egyáltalán szokott-e lenni vagy lesz-e kilátásban valamikor. Azoknak a pletykáknak amit bent mondanak nem szabad hinni, mert vagy igaz vagy nem.
2020. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

" Meg egyébként kérdezzél rá a vezetőnél hogy egyáltalán szokott-e lenni "

simlis cég, kijelentik hogy nincs emelés senkinek, erre hallom hogy azért ez -az aki közel van a tűzhöz mégis kap...

simlis hazug cég.

aki nincs közel a tűzhöz na annak aztán tényleg nincs emelés.

2020. okt. 16. 15:05
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, kulturális közalkalmazott vagyok még pár napig, mivel november 1-től ez megszűnik és simán munkavállalók leszünk. Nekünk 3 évente volt nagyon minimális emelés, szinte elhagyható. Nézd meg a kulturális közalkalmazotti bértáblát, 10 éve nem volt rendezve. Állami fennhatóság alatt voltunk, és most úgymond lefokoztak minket és átdobtak az önkormányzatokhoz.


Sok esetben, ha állami a cég, akkor az államon múlik, hogy mennyi a fizetésed. És mint tudjuk hazánk RABSZOLGAország. Éhbérért dolgozunk.

2020. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na de én nem állami cégnél vagyok itt semmi akadálya az emelésnek csak gondolom ha emelnének kevesebb maradna a főni zsebében
2020. okt. 16. 15:12
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát most ez tényleg jó kérdés.


Nekem volt, hogy 2 év után emeltek brutált, volt, hogy fél év után.


Az az igazság, hogy te érzed a közegen, neked kell tudni, ha úgy érzed nem frankó, akkor lépj, de persze csak több pénzért.

2020. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!