Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gondoltátok volna hogy megint...

Gondoltátok volna hogy megint eljutunk Angela Merkel: Maradjanak otthon! állapotig?

Figyelt kérdés

Angela Merkel: Maradjanak otthon!


[link]


2020. okt. 17. 21:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%

Honnan tudod, hogy ő beszél? Deep fake videó?

OTt voltál, hallottad? Vagy látsz egy cikket ahol be van téve egy videó, amin ma már nem lehet eldönteni sz.géppel generált szájmozgás és hang van a felvételen vagy tényleg ő mondja.

NEm azt mondom, hogy hamis, hanem hogy honnan tudod, hogy igaz amit olvasol, látsz.


;-)

2020. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ez most valami szolipszizmus gyorstalpaló?


" hanem hogy honnan tudod, hogy igaz amit olvasol, látsz."


sehonnan, még a saját létezésem valóságában sem hihetek-hiszen mi van, ha én csak egy nagyobb lény gondolata vagyok... szolipszizmus


de nem ez volt a kérdés

2020. okt. 17. 21:54
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Gondoltam. Olyan szinten beleszart a többség, hogy ez volt várható.
2020. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a beleszart helyett most beszart állapot jön....
2020. okt. 17. 21:58
 5/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk én home officeban vagyok március óta és tőlem maradhat ez így ítéletnapig
2020. okt. 17. 22:03
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Dettó így vagyok vele.
2020. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén szólva nem. Azt hittem hogy a második hullám kevésbé lesz komoly mint az első, és hogy a legrosszabbon már túl vagyunk.


Remélem megérte a polgártársaknak a külföldi üdülés.

2020. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Úgysem lesz vége, ha nem akarunk a következő 5 évben gömbakváriummal a fejünkön otthon aszalódni, ami nem életszerű, akkor ezzel egyszerűen együtt kell élni.

Mindenki szépen csinálja a dolgát, legfeljebb kevesebb (rém)híreket kell hallgatni. Hagyni kell az embereket normálisan élni és dolgozni, szépen átmegy a vírus mindenkin, mert látszik hogy nagyjából bármit csinálunk úgyis át fog, aztán aki bírja bírja, ez a nagy többség, aki nem az meg sajnos így járt. Ennyi. A vége úgyis ez, tehát felesleges tovább rombolni magunk alatt a gazdaságot, van már kár így is elég.

2020. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Tök igaza van. Azokért a dolgokért kellene csak kimozdulni, amit ha nem teszünk meg, abból még nagyobb baj lesz. Elsősorban ez a munka. És az iskola, mert ha a gyerekek otthon vannak a szülők lényegében nem tudnak otthonról dolgozni.


Nem tudom miért nem adnak ki egy olyan kijárási korlátozást, ami arról szól, hogy csak ilyen közhasznú célból lehet kimozdulni. És nyilván akinek valami egyéb rohadt fontos van menjen el, de ami most van, hogy mennek tovább az 500 fős partik csak előrehozva és kocsmák minden nyitva ez gáz.


Ez oda is vezet, hogy dugig van a tömegközlekedés, mert mindenki megy mindenhova.

2020. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Hát bocs, de a többség normálisan kíván élni. Minthogy ennek belátható időn belül úgysem lesz vége, az otthon ülés értelmetlen időhúzás. Az ember pedig társas lény.
2020. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!