Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért néz folyton engem a...

Miért néz folyton engem a főnököm? Mondjam neki hogy zavar?

Figyelt kérdés

Így elég jól el tudunk beszélgetni, szeret engem mert mindig megcsinalok mindent. Normális amúgy nem hiszem hogy akarna valamit.

1x már mondta hogy nagyon szépek a szemeim és mindig néz de folyton máshova nem is nez. Miért csinálja ezt?



2020. okt. 19. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is ilyesmi volt, pedig én férfi vagyok, a főnök pedig pár évvel idősebb nő volt. Simogatott is meg ilyesmi, de nem szeretett volna többet, szóval csak barátilag tapiztuk egymást. Férfi a főnök?
2020. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebből szokott az következni, hogy szépen rádmozdul a nagy nézegetés közben.

Volt alkalmam végignézni ilyet kétszer is (nem velem történt).

2020. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen férfi főnök.
2020. okt. 19. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az más, ő nyilván dugni szeretne, mégha az ellenkezőjét is mondja.
2020. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2#

Engem érdekelne,el tudnád mesélni hosszabban?

2020. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

2. vagyok.

Mindkét esetben közvetlen kolléganőmre mozdult rá a főnök. Igazából csak annyi volt a kettő között a különbség, hogy az egyiknél a kolléganő egyből le is rázta, a másik meg tette magát, hogy őt hogy utálja a főnök, mindig plusz munkát ad, bent kell maradnia munkaidő után, stb. Mikor a vak is látta, hogy egyébként mire megy ki a dolog. Közben meg ő is akarta, rázta magát, rakta ki a ciciket meg játszotta az agyát.

Egyébként nekem édes mindegy ki mit csinál munkaidő után, csak nem munkahelyen kéne üzekedni, meg azt annyira nem csípem, mikor a főnök macájának mindig igaza van akkor is ha akkora hülyeséget mond, mint egy ház.

2020. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Es te is ferfi vagy?
2020. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2-6

Köszönöm szépen

2020. okt. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!