Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálom ezt folyton?...

Miért csinálom ezt folyton? (lent)

Figyelt kérdés

Nos, igazából ha egy mostani példát hozok fel a tárgy ismertetésére.


Egy beszélgetésben voltam, én utalni akartam valamire és véletlen megemlítés helyett válaszoltam az előző mondatára a messenger -ben és így egy értelmetlen párbeszéd féleség alakult ki. És engem az érdekelne hogy miért van, tudom hogy jelentősége igazán nincs az életemben de mégis nagyon sokáig zavar és mintha enyhén szorongnék is miatta


(Mégy 1x, a szövegben említett példa csak egy hasonló eset volt, nem csak ebben a formában létezik

pl.: enyhe kényszer mozgások( hoozzá akarok érni valamihez mindig, ha nem tetszik az hogy hányzor klikkeltem a gépen akkor még párszor megnyomom a gombot stb... )


Van ennek valami jelentősége vagy tényleg túl gondolom ezt a baromságot


A válaszokat előre is köszönöm



2019. okt. 20. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Van jelentősége. Illetve lehet jelentősége. Kényszerbetegség is okozhatja. Jó lenne felkeresni egy szakorvost.
2019. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Meg szorongás is, amit a messenger kapcsán írtál.
2019. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm, és megfogadom a tanácsot
2019. okt. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!