Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Interjú miatti félelem,...

Interjú miatti félelem, feszültség levezetése?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az első interjúm egy ideje ahol kérnek tesztírást is, mert gyárról van szó. Az, hogy gyár nem bánom, mert ez a hely tulajdonképpen a gyakorlati helyem volt mikor suliztam és ha minden simán megy felvesznek. Nagyon szeretnék újra ott dolgozni, mert szerettem azt a helyet. Egy ideje sajnos nem voltam interjún és dolgozni se jártam el sehova. Félek, hogy nehéz lesz a mindennapi rutin megszokása, a korán kelés vagy délutáni kelés. Legalább a helyet ismerem eléggé, így a gondolat nem taszít, hogy dolgozni kell menni, vagy időben kell felkelni. Eléggé szociális fóbiás vagyok mellesleg, és emiatt van, hogy elkezdek dadogni, az előtt válaszolnék mielőtt befejezné a kérdést, és szorongok. Hogyan maradjak higgadt és nyugodt? Interjúra miket kell vinnem, mert csak egy emailt kaptam a gyártól, más egyéb nem szerepelt benne az időponton kívül? Milyen táskát vigyek ami elegáns kisugárzást ad, vagy egyáltalán nem számít a táska? Mert van egy kedvenc rózsaszín hátitáskám amit mindennap akarok hordani, mert suliban váltogattam őket, és sokaknak szemet szúrt :D. Normális válaszokat légyszíves!

2020. okt. 20. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltam már korábbi kérdésedre, ezek szerint behívtak interjúra? Én azt mondom hogy ne stresszeld túl, elvileg ismerős helyre mész, talán egy két ott dolgozót is megismersz (vagy ők téged). Az elegáns kisugárzást hanyagolhatod, gondolom sorokra mész, oda felesleges.
2020. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen behivtak :D.

holnap lesz és ilyenkor mindig ideges vagyok. persze munka elől nem menekülhetek örökre, de most azt hiszem végre megtaláltam a nekem valót!

2020. okt. 20. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
kezet foghatunk, nekem holnap lesz az első munkanapom és pontosan tudom h nem kéne, felesleges, hülye vagyok de csak nem bírok lenyugodni és nem parázni - a semmitől persze -
2020. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!