Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jellemző a gyártósori...

Mennyire jellemző a gyártósori operátorokra, hogy lenézőek, tiszteletlenek?

Figyelt kérdés
Én egy multinál dolgozom, mint targoncás. Sort szolgálom ki, kevesebb fizuért (sajnos). Valahogy ez szóba került, és a srác mosolyogva mondja, hogy "többet keresek, mint te." Illetve rajtam pusmognak sokszor mosolyogva, nevetgélve, igaz nem mind. Mire fel verik ennyire a mellüket? Én normálisan szólok mindig hozzájuk.

2020. okt. 23. 02:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Még tiniként közöltem otthon, hogy akármit elvállalok melóként, de gyárba nem megyek a sorra. Ott az emberek többsége tele van frusztrációkkal és mindenkinél jobbnak tartják magukat. Nem messze tőlünk van 2 cég is, sokan a mi utcánkon mennek fel és félig kiabálnak, szóval hallani a beszélgetésüket. Borzasztóan nagyképűek.
2020. okt. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Én dolgoztam szalag mellett, borzasztóan szar, monoton, lélekölő munka, én nem csodálom, hogy bekattan aki huzamosabb ideig csinálja (én másfél évig bírtam cérnával, inkább elmentem segédmunkásnak építkezésre).


Amúgy értelmes ember nem foglalkozik azzal, hogy mit "pusmognak" azok, akiknek ennyi agyuk van :)

2020. okt. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne pofám ilyen pozícióban nagyszájú lenni. Mondjuk más szerepben sem.
2020. okt. 23. 03:52
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem lenne pofád ilyen pozícióban ... ? És még te írod, hogy lenézőek ? Mér ne is haragudj, de a targoncás sem valami qrva nagy karrier ennyi erővel. Semmilyen munka nem szégyen, még a takarító sem. Egyébként gyárban nemcsak hülyék dolgoznak. Valaki diplomával operátor, mert úgy többet keres. És nemcsak monoton szalagmunkák vannak.
2020. okt. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Szerintem kicsit figyelmetlenül olvastad el. Úgy értettem, hogy nem beszélek senkivel sem lekezelően, illetve nem lenne szívem senkit sem lenézni semmilyen pozícióban. Viszont úgy tudom, hogy az operátor a gyár legalsó lépcsőfoka, mégis ők vannak leginkább nagyra magukkal. Legalábbis itt. Például az adminok és a brigádvezetők se csinálnak ilyet.


Elismerem, ha rosszul fejeztem ki magamat így hajnalok hajnalán, elnézést ha bárkit is megsértettem. Engem viszont sértegetnek eleget, holott én biztosítom nekik az alapanyagot.

2020. okt. 23. 04:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki lenéző, tiszteletlen, az szvsz. nem munkakör függő. Hiszen akkor valószínűleg munkahelyen kívül is ilyen a stílusa. Tök mindegy, hogy éppen takarító, operátor, vagy éppen agysebész..
2020. okt. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért ilyenek veled, mert én akárhol dolgoztam ilyen helyen ott a targoncás mindig többet kereset a soron dolgozoktól.

Szerintem téged le húz a főnököd!

Nem is hallottam még olyat, hogy kevesebet keres egy targoncás(sőt nálunk, lehetet menni targoncás képzésre és aki megszerezte annak a fizetése is emelkedet,amint elkezdett dolgozni)

A másik amit észre vettem, hogy te is le alacsítóan beszélsz magadról,, szolgálom ki`` miért nem úgy nevezed, hogy biztosítom az anyagot nekik, hogy dolgozzanak..

2020. okt. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
310-et keresnek nettóban soron, nekem ehhez komplett éjszakás hónap kell, és pár túlóra.
2020. okt. 23. 05:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol többet keresnek a targoncások, mint az összeszerelők.
2020. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek sori melóst, ő is veri a mellkasát, hogy "milyen jó melóm van", közben meg a munkáját simán meg tudná csinálni egy robot is. Én az ilyen helyében csendben maradnék. Mondja, hogy milyen jó kocsija van, milyen jól keres, mennyi juttatás van, stb. Közben apuci vette a milliós kocsit, és apu is tartja fent, mert ha sori melós fizuból kéne egy olyan kocsit fenntartania, akkor annyira nem maradna pénze, hogy egy kiló kenyeret vegyen.

Te legalább egy tanultabb ember vagy, a sori melósoknak általában van maximum 8 általánosa (ritka esetben valamennyivel több), te meg targoncàs vagy, biztos nem ez az egy bizonyítvànyod van. Ne foglalkozz ilyen proli emberekkel. A proliknàl teljesen megszokott az, hogy butàk, és azt hiszik, hogy ők mind a világközepe. Nem azt szólom le, akinek nincs más lehetősége, és kényszerből van ott (és még esetleg tanult is, mert van ilyen), hanem azt, aki ott van, és azt hiszi, hogy az ő munkáját senki nem tudná utána csinálni. Mintha mondjuk valami orvos professzor lenne, vagy valami.

Ez sajnos jellemző a gyàrakra.

2020. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!