Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri BP.-en dolgozni nettó...

Megéri BP.-en dolgozni nettó 115-175.000Ft-ért/8 órába?

Figyelt kérdés

Az egyik nagy céggel sikeresen félre értett engem, nálunk nettóba szokás megállapodni a bérekről és egyéb jutatásokról külön-külön.


Én azt mondtam nekik 230.000Ft ért/8 órába már eltengődnék.


Erre az állásinterjú útán, ajánlanak bruttó 175.000Ft(nettó 115.00Ft) 3 hónapig (próbaidő) Aztán 260.000Ft (jutatásokkal)nettó 175.000FT.


Ja és 3 műszak persze betanulás után...

És tegyem össze a két kezem mert 10-40.000Ft-ért szobát adnak szállásnak.



Egyébként ez egy nagy cég és rekord árbevételei voltak tavly is csak 50 milliárdot adózott le az államnak.



És nem akarnak fizetni a dolgozóknak.



2020. okt. 23. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Relativ,hogy kinek mi eri meg.Az ukranoknak akik negyed ennyit keresnek havonta,nekik megeri.En pl inkabb csinalnek barmi mast Pesten,mert ez a minimalberert 3 szakozas nem kifizetodo,ennel mar egy segedmunkas is tobbet keres videken,nekem a kajamra nem lenne eleg 115k...3honap elott meg mondhatjak hogy koszi,viszlat,aztan ehberert szenvedtel 3 szakban,ahelyett hogy kerestel volna valami emberi munkahelyet.
2020. okt. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán. Ez egy sóher banda
2020. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok,meg annyit hozzafuznek,hogy a 175 netto is egy kalap szar,foleg Pesten,betanitott munkan ahol szenvedhetnel eleted vegeig a monotonitasban elorelepesi lehetoseg nelkul...
2020. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem a kérdésre válaszolok, de azt azért jegyezd meg, hogy soha nem nettóban adunk meg bérigényt. Vagy ha igen, akkor hozzátesszük. A mellettem ülő kollégának ugyanannyi a bruttója, mint nekem, de 99 ezerrel több a nettója, mert van 3 gyereke. A munkáltató nem tudhatja, hogy de milyen adókedvezményekre vagy jogosult.
2020. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem mennék 3 műszakra, ennyi pénzért meg főleg nem,nevetséges az egész.

Minimum már a 200 ezret meg kéne kapni.

Sima betanított munkáért is lehet 200 ezret vagy többet keresni 1 műszakban is csak keresgélni kell.

Amennyi pénzt neked akarnak adni én azért biztosan nem költöznék fel, azért már legalább a 200 ezer legyen már meg, mi vagy te rabszolga?

Te is ember vagy él élni is kell valamiből,sajnos engem is dopgoztattak olyan bérért ami kevés volt de hát kezdő voltam és azokat jól lehet még irányítani.

12x25000ft=300000ft mínusz évente.

2020. okt. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt. Ennél még vidéken is többet keresnek 3 műszakban és nem kell fizetned a lakhatásért.

Pedig én általában úgy gondolom, hogy a szar munka is jobb mint a semmi, elvállalom, aztán keresem közben a megfelelőt. De itt a 3 műszakos munkarend mellett még időd és energiád sem lenne keresgélni, vagy egy interjún megjelenni normális külsővel.

2020. okt. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mire elég 175 000 Ft??? Arra, hogy üres rizst - meg vajas krumplit egyél minden nap... 3 műszakra kifejezetten megalázó...

Az ilyen cégek nen véletlenül mennek jól... Pont ezért, mert megalázóan kevés pénzért dolgoztatják a munkavállalóikat...

Én nettó 226 ezret keresek 1 műszakban, betanított munkásként! Miről beszélünk? Ez se sok! Épp ezért járok mellettr felnőttképzésre is, hogy legyen egy jó szakmám! Az ilyen undorító cégek érdemelnék meg, hogy csődbe menjenek... Az se semmi, hogy a szállásért is van pofájuk pénzt elkérni... Legalább, azt ingyen szokták biztosítani.

2020. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig tedd hozzá, ha te nettóra gondolsz. Én nem tudom fejből, mennyi a bruttója az általam vágyott nettónak, én a nettóból élek, kalkulátorral számolok bruttót, nem vagyok bérszámfejtő, HR-es, teljesen más a szakmám, szóval ha te is így vagy vele, nyugodtan tedd hozzá, hogy nettó, és nem tudod pontosan, hogy az bruttóban mennyi. Nekem még sehol nem szedték le érte a fejemet.
2020. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ne lepődj meg, hogy ennyit ajánlottak, sok cég a lehető legkisebb összegre törekszik, főleg ilyen munka esetén.

[link]

2020. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Én mindig azt mondom, hogy 120 ezer forint is több, mint a 0 forint.


Magyarul, ha van lehetőséged ennél jobb munkára több pénzèrt, nyilván ne vállald el, de ha hiába keresel, éppen senki nem ajánl többet, akkor ideiglenesen igen és közben keress mást.


Igy a köztes időre sem maradsz bevétel nélkül.

2020. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!