Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért néznek le azért, hogy...

Miért néznek le azért, hogy hazajöttem vidékre nettó 140 ezerért dolgozni, ahelyett, hogy Pesten maradtam volna egyetem után, magas fizetésért?

Figyelt kérdés
Hiába kapnék ott 300-at, ha 150 egy albérlet, ugyan ott vagyok, mint ha itthon dolgoznék fele ennyiért.. Meg nem szeretem azokat a kis lyuk lakásokat, jobb itthon a családi házban

2020. szept. 4. 23:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Te életed, te döntésed.
2020. szept. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy lenéznek, egyszerűen csak téma vagy! "Na, az xy is haza költözött, biztos......." Száz féle variációt kitaláltak 😃
2020. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Van egy ilyen ismerősöm. Ő is nagyon happyn állt ennek neki. Aztán pár év után rájött, hogy semmi program a városban, az összes értelmes ismerőse lelépett és egy alkoholista lett. Hát, ezért...
2020. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én amúgy is elég introvertált vagyok, nem járok szórakozni. Meg Pesten sokkal drágább minden.. Egy kondibérlet is 10 ezertől kezdődik, itthon meg megvan 3500-ból. Meg nem laknék mégegyszer körfolyosós polgári lakásban semmi pénzért..
2020. szept. 4. 23:55
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Melyik térségről van amúgy szó? Mert felénk a jobb edzőterembe 10-12 a bérlet és a legkisebbe 5000.
2020. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Zala megyei vagyok
2020. szept. 5. 00:05
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én somogyi vagyok, konkrétan kaposvári. Ez a város haldoklik. Zaláról fogalmam sincs, de gondolom jobb kicsit, mert közelebb van a határhoz.
2020. szept. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Pedig az megyeszékhely. De biztos jobb ott, mint egy körfolyosós polgári lakásban
2020. szept. 5. 00:13
 9/25 anonim ***** válasza:
98%

Éld úgy az életed ahogy neked jó. Ne mondják meg mások hol és mit kellene dolgoznod, tudod te azt neked mire van igényed.

Több a lehetőség itt Budapesten? Pörög az élet? Vitathatatlanul. Bejön mindenkinek? Nem.

Ennyire egyszerű az egész.

2020. szept. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Bizony, megyeszékhely. De, attól még egy semmi. Nem hiszem, hogy annyira jó lenne, tekintve, hogy a volt gimis osztályomból hárman nem költöztünk még el. Ráadásul, hármunk közül én is menekülnék.
2020. szept. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!