Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az életnek jó humora van?...

Az életnek jó humora van? Ennyiért fel nem kelek mondta ismerősöm még tavaly-most kevesebbért dolgozik mert kirúgták!

Figyelt kérdés

Jó kis történet? Ismerősöm dolgozott egy helyen de kevesellte a bért. Keresett új helyet de ott annyit ajánlottak neki hogy még a régi is többet adott ekkor mondta-én ennyiért fel se kelek.

Jött a válság. Kirúgták. Szaladgált mint a mérgezett egér. Semmit se talált.

Végül elment egy bruttó 180-as álláskába miközben tavaly ősszel ennek bruttó 300-as állásra mondta azt hogy „ennyiért fel se kelek“


Most bruttó 180-ért nyomja. És felkel érte-ha enni akar....

Jó humora van az életnek?


2020. okt. 24. 11:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
El kell menni kevesebbért is dolgozni, ez van.
2020. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy éve meg nettó 300 alatt nem kel fel, most meg már menne 107 ért is, ha lenne hova.
2020. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

De annyira senki se naiv szerintem hogy azt higgye ezek a primitív állatok bármit is tanulnak ettől a pofontól?

Most ez van, de a válság elmúlik előbb utóbb, és újra előjönnek majd a "200 alatt fel se kelek" szarjanik. Akik a minap még nem 200-ért, de 100ért is felkeltek.

2020. okt. 25. 08:36
 14/18 anonim ***** válasza:
És ezzel mi a baj? Ha elmúlik a válsághelyzet és újra lesz lehetősége magasabb bérért dolgozni, akkor nyilván élni fog vele. Attól még mert neked nincs erre lehetőséged, nem kell itt keseregni, neked attól nem lesz jobb.
2020. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"akkor nyilván élni fog vele. "


És újra azt fogja ugatni az állatja hogy "200 alatt fel se kelek" és nem fog eszébe jutni hogy hát hééééé fél éve még nettó 100-ért nyomtam mert nem volt más.

Na ilyen állatokkal tényleg nincs mit csinálni.

2020. okt. 25. 10:27
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha kevés a bér, kell mellette maszekolni. Nőknek könnyebb, egy-két üzlet és máris sokkal több a havi bevétel. Nem kötelező csak a havi 100 bol élni, amit a munkahelyen adnak...
2020. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Girlll3 ***** válasza:
Hát, nem vagy szimpatikus. Érthető, hogy irigy voltál, mert neki jobban ment és nem értette, hogy te miért kelsz fel korán az.alacsonyabb bérért, de lássuk be, hogy temeg rosszindulatú vagy. Ez undorító.
2020. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

"mert neki jobban ment és nem értette, hogy te miért kelsz fel korán az.alacsonyabb bérért, "


Na. Hát most már érti!!!!! Mert most ő kevesebbért kel fel ,mint én! MOst már tán érti én miért kelek fel ennyiért.

2020. okt. 25. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!