Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van más is, aki későn kezdte...

Van más is, aki későn kezdte el a nagybetűs életét?

Figyelt kérdés

Leginkább munkára gondolok.

17 évesen ott kellett hagynom a gimnáziumot kishúgom betegsége miatt. Édesanyánk még a húgom születése utan nem sokkal halt meg, így az volt a legkezenfekvobb, ha én maradok otthon vele, míg édesapánk dolgozik.

4 év küzdelem után elment a kishúgom. Egész addig számomra is meglepő volt mennyire jól kezelem a kialakult helyzetet, viszont a halála után kijött minden, nagyon mély depresszióba zuhantam, folyamatos kezelés alatt álltam és még mindig szedek gyógyszereket.

Most 24 éves vagyok, most érzem azt, hogy képes vagyok új fejezetet nyitni es befejezni a tanulmányaim, dolgozni. Viszont borzasztó sok megvetést kapok, amiért nincs végzettségem és ennyi idősen még soha nem dolgoztam. Soha senkinek nem mondtam, mi miatt alakult így az életem, mégis rettentően bánt, hogy tudatlanul ítélkeznek felettem.


2020. okt. 24. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 vagyok, de most kezdek kB másodjára vagy ha úgy vesszük harmadjára "új" életet. Úgyhogy emiatt ne parázz, bármikor meg lehet ezt csinálni.


Jobb lenne egyébként beszélni erről, ha már felmerül, hogy miért tartasz ott, ahol. Azért azt kétlem, hogy egy ilyen történet után folytatnák az ítélkezést.

2020. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más élettörténete és útja van. Sok a bunkó gyökér, aki ezt nem fogja fel, de azokat le kell szarni.
2020. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!