Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új dolgozónak a munkahelyen...

Új dolgozónak a munkahelyen hogyan illik bemutatkozni?

Figyelt kérdés

Első munkahelyem lenne, holnap kezdek. Konkrétan hogyan zajlik ez egy irodai munkahelyen?


Páran ott lesznek az irodában van aki home officeban van.


2020. okt. 25. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemesz, akik mar bent vannak azokhoz odamesz bemutatkozni, akik meg utanad jonnek azokhoz is.
2020. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Az elején meg kell lapulni. Ne hívd fel magadra a figyelmed, ne javíts ki senkit, ha téved, akkor se. Ne igyekezz túlságosan, mert megutálnak. Dolgoztam egy helyen, ahol az elődömnek 1 hónapig tartott betanulni, mert nem volt leírás a munkamenetről és a program kezeléséről. Első nap mindent leírtam, amit mondtak, otthon begépeltem, rendszereztem, másnap pendrive-on bevittem, csendben odaadtam a csoportvezetőnek, hogy van már munkaköri leírás, amit előző nap annyira hiányoltak. Nem örültek neki, akkor tanultam meg, hogy nem szabad másnál jobbnak lenni.
2020. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a csoportvezető vezeti körbe az új kollégákat.
2020. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első nap úgyis a HR-en kezdesz, szerződés, munka-, tűzvédelmi oktatás, belépő oktatás és hasonlók.

Jó esetben a HR bemutat. Ha mégse, akkor úgyis odakísérnek a közvetlen főnöködhöz, ő bemutat majd akinek kell.

2020. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában a főnök mutatja be a kollégáknak az új dolgozót. Figyeld meg, kit hogyan hívnak. Legalább pár ember nevét jegyezd meg, a többiekét majd mástól megkérdezed, vagy elnézést kérsz, hogy nem jegyezted meg a nevét, legyen szíves mondja meg ismét. Nagyon enyhén meghajolsz, amikor a nevedet mondja a főnök. NEHOGY TE NYÚJTS ELSŐKÉNT KEZET! Várd meg, hogy a régi kollégák nyújtsanak Neked. Később ne szégyellj valamit megkérdezni tőlük, amikor elakadtál a munkádban.

Sok sikert!

2020. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!