Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik helyszínelőnek, halottkém...

Akik helyszínelőnek, halottkémnek, boncolónak stb mennek azok többsége pszichopata?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Már miért lennének azok? Az is csak egy munka, ugyanúgy meg kell tanulni.
2020. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
56%
Nem felrétlenűl
2020. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem, egyáltalán nem. A pszichopatizmus leggyakoribb munkáiban nincs benne. Valószínűbb a pszichológus, nyomozó, orvos... stb
2020. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1


Mert felfordul egy normális embernek a gyomra, illetve bedilizik néhány hónap/év után...

2020. okt. 27. 11:29
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
NEM, egy normál ember nem így reagál, legfeljebb nem alkalmas erre. Bedilizni meg nem szoktak, ezt csak ostobba emberek gondolják.
2020. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5


Mentős ismerősöm is bedilizett. Szóval már egy sima mentőre is jobb egy érzéketlenebb.

2020. okt. 27. 11:38
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Ahogyan nőgyógyásznak sem elsősorban

szexmániások/szatírok mennek, úgy az általad felsorolt munkakörökben sem valószínű, hogy gyakrabban vannak jelen ilyen-olyan patológiákkal élők.


Ha már a te gondolatmenetedet követem, én a fogorvosoktól és a vérvételeket végző laboránsoktól sokkal jobban tartanék😁 (irónia: on)

2020. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyén függő, egyáltalán nem érzéketlen az aki ilyen munkákat vállal, csak másmilyen a tűréshatára.


A hullák látványának az undora nem az empátiához köthető, hanem elemi ösztön a fertőzésforrással szemben.


Tehát simán lehet nagyon empatikus ember aki boncnok.


Mentősként a túlzott empátia már baj, a túlérzékenység úgy, hogy melletted haldoklik valaki megterhelő.

2020. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de a helyszínelések 90 százaléka dög unalmas és semmi extra nincs benne. Én is voltam már kettőn mint orvos és mindenki teljesen normális ember volt. Pathológusok szintén teljesen normálisak. Egy átlag egyetemi biológia PhD-hez ahol halomra ölik a patkányokat több pszichopatizmus kell, mint az általad felsorolt szakmákhoz.
2020. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt szerencsém ismerni baleseti helyszínelőt, bűnügyi helyszínelőt, mindkettő nagyon normális, jó humorú, intelligens ember volt, utóbbi biztonságtechnikai mérnöki diplomával.

Boncmestert nem ismertem, de ők orvosok és mire orvosokká válnak az összes "orvostanonc" millió boncolást lát, tehát gyakorlatilag közömbössé válnak.

Mennyivel van jobb látványban része egy baleseti sebésznek, vagy sokszor egy bőrgyógyásznak?

Amellett én kevés undorítóbb dolgot láttam, mint amikor egy agyonirigyelt plasztikai sebész zsírleszívást végez. Nézz csak meg egy videót, konkrétan hányinger!

2020. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!