Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem lenne jobb...

Csak szerintem lenne jobb ilyen világban élni?

Figyelt kérdés
18 éves korig tanul az ember sok felesleges dolgot aminek haszna sincs,hogy végül egy szakmád legyen( másodszakmáért már fizetni kell) holott gyerekkorunk óta tanulhatnánk mindenből,(elsősegély sincs,gazdaság stb) jobban beosztva az időt( kevesebb töri,kémia stb) akár 10 szakmánk lehetne.mi lenne ha ugy élnénk hogy mindennap mást dolgozol,heti 5 munkahelyen vagy,vagy kéthétre 10 és igy több ismerősöd lesz,változatos,egyiket sem unod meg. Kevesebb lenne a depressziós ember,nincs monotonitás.te örülnél? Melyik 5 vagy 10 szakmát választanád,hol dolgoznál?
2020. okt. 13. 06:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Bocs,de ez úgy baromság,ahogy van.
2020. okt. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Én nem szeretnék ebben a világban élni amit Te vízionálsz. A szakmámban úgy érzem profi vagyok. Nem hiszem, hogy ugyanilyen szinten tudnék lenni még 4 másik szakmában. Nekem nincsenek gondjaim a munkatársaimmal és nem vagyok depressziós.


Mondjuk kevesebb kémiával kevesebb orvos sem lenne. Így teljes mértékben elutasítom az ötletedet.

2020. okt. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég megterhelő egy szakma is... gondolj bele a színésznek nem lehet mégegy szakmája mert forgatásról forgatásra megy... inkább csak 2 szakma az is negterhelő de ha szezonális mint a fagyiárulás akkor az rendben van.. csak 2őt mondok a leírtak miatt


Szóval fagyiárus és színész

2020. okt. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Végülis vannak felesleges dolgok... nyelvtanban a mondat elemzés.. melyik szakmához kell ?
2020. okt. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

"jobban beosztva az időt( kevesebb töri,kémia stb)"


Mindkettő tantárgyra szükség van!

Ugye a töri az alapműveltség része.

A kémia meg azért fontos,hogy tudd pl.hogy a kénsav egy nagyon káros sav.

De pl. a kémia a biológiával együtt az orvostudomány alapja!


A kérdésed többi része meg szóra sem érdemes

2020. okt. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Ugy hulyeseg az otlet ahogy van.
2020. okt. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Valóban jobb lenne más dolgokat is gyerekként megtanulni, pl az élethez alapvető dolgokat, mint pl hivatalos ügyek intezese, hivatalos level irasa, bankszámla, csekk kitoltes, stb. De nem az alapmuveltseg helyett, hanem mellette.

Olyan ember nincs, aki 10 szakmához lenne képes érteni. A mennyiség a minőség rovására menne.

2020. okt. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

A legtöbb ember már igen tehetségesnek mondható, ha 2-3 szakmát jól elsajátít és még viszonylag szereti is. Nemhogy tíz!

Nem szeretnék így élni. Utálok új helyre kerülni, új emberekkel ismerkedni, bedolgozni magam valahová. Az, hogy elfogadjon az új közösség és én is elviseljem őket. Új munkafolyamatokkal küszködni. Kell ez a fenének! Jobban örülnék, ha végre olyan melót találnék, amit viszonylag undor nélkül tudok csinálni, olyan kollégák között, akiktől nem mászok a falra és normálisan megfizetnek. Ott kihúzni valahogy a hátralévő rabszolga éveket. Bár legjobban egy vállalkozást tudnék elképzelni magamnak, ahol magamnak dolgozom, nem egy kizsigerelő suttyónak és nem kell elviselnem kollégákat.

Mindazon által a legideálisabb ennek az egész ósdi rabszolgatartó rendszernek a totális átalakítása lenne. Lehetne alapbér, mindenkinek. És csak azok dolgoznának, akik valóban akarnak, ők természetesen az alapbér mellé fizetést is kapnának.

Ellenérvek nem érdekelnek. Meglehetne oldani, hogy a társadalom könnyebben éljen és jól.

2020. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
4: Ha mondjuk külföldieknek tanítod a magyar nyelvet, ott szerintem hasznát veszed.
2020. okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát sikerült megugranod az igazi GYK trollok szintjét ezzel a hülyeséggel.

Nem is kezdenék bele melyik részével mi a gond. Hülyeség az egész

2020. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!