Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért akarnak az emberek a...

Miért akarnak az emberek a semmiből is várat épìteni?

Figyelt kérdés
A munkahelyen mindig problémák vannak. Egy osztályra beraknak 8 embert, kevès munkával. Másik részlegre meg 1 embert sok munkával. Az embereket se válogatják jól össze. Az egyik megtérìt mindenkit, ő vezeti a népet a megfelelő útra, másik napraforgót játszik a férje előtt is, a másik jó munkahelyet tervezget a fejében. Csak a fejében. Ezek ìgy összeférhetetlenek. Hogy akarnak ìgy épìtkezni?
2020. okt. 27. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan már fáradt vagyok...

Én egyáltalán nem értem mit szeretnél kérdezni.

2020. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert építenének valamiből, de ha nincs miből,akkor nincs.


Amúgy meg, a munkáltatók nem tehetnek róla,hogy pont olyan embereket válogattak össze, akik nem férnek jól meg együtt.

Azt a logikátlanságot viszont, hogy sok ember kap kevés munkát összesen, egynek meg másik részlegen sok jut, na, ezt bizony én sem értem. Ez így viszont értelmetlenség ez a része mindenképp

2020. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!