Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Léteznek olyan emberek akik...

Léteznek olyan emberek akik el bírják viselni ha valaki felfelé emelkedik a semmiből? Tehát szegény család, nulla lehetőségek, egészségtelen lakóhely, emiatt szar immunrendszer, emiatt a céljaihoz, képességeihez, külsejéhez képest későbbi eredmények.

Figyelt kérdés
De aztán jönnek az eredmények, amik kicsit spórolósan de megvannak, és akkor jön ez a felismerés hogy ez nem elég, mert mindenki azokkal akar "jóba lenni", akikről nagy pénzt tud lehúzni, vagy akik társadalmilag tudtak helyezkedni, akikről megszokták hogy fizetnek, fizetnek, fizetős programok, hopp egy pizza hopp egy fesztivál hopp egy k drága konyha, akik egész életükben az átlagot legalább elköltötték mindenre. Ez miért van?

2020. szept. 11. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Picit kusza nekem az írásod, most én úgy értelmezem, hogy valaki kiküszködte magát a mélyszegénységből egy átlagos életre, de úgy érzi ez nem elég, több kell ahhoz, hogy egyenlő rangú legyen. Így érted? Vagy, hogy ő elégedett lenne az átlagossal is, de más meg elvárja a többet?
2020. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Én is a semmiből emelkedtem fel, szóval minden tiszteletem annak, aki szintén meg tudta csinálni. Viszont a kérdésed másik felét nem értem.
2020. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Az emberek többsége még a legkisebb sikerekre is irigy. Fogadd el és lépj tovább.
2020. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es, a második variációd, ő elégedett lenne az átlagossal is, de más meg elvárja a többet.

Illetve látszik a kommunikációján, vagy emlékeznek rá hogy mindig spórolt.

Nincs az a "nekem ez mindig is járt" feeling.

2020. szept. 11. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Mo.-n nem.
2020. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!