Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik, olyan hogy egyes...

Létezik, olyan hogy egyes emberek nem bírják viselni ha valaki felfelé emelkedik a semmiből?

Figyelt kérdés

Példát Írok:


Van egy X személy akinek van autója és jogosítványa. Az X személy még nagyzol is vele. X személy lenézi Y személyt azért mert neki nincsen jogosítványa Y személynek. Magyarul X személy direkt irigységet akar generálni Y számára. A Y személy ezt észleli, tudja is hogy azt akarja X személy elérni ezzel a helyzettel, hogy Y személy irigykedjen rá. Y személy nem irigykedik X Életének. X személy sértődve érzi magát, mert sérült a ezmiatt a hiúsága.


Y nem foglalkozik X-el, mert tudja magáról Y hogy jogositványa bárkinek lehet.

Aztán egy szép napon Y össze szedte a pénzt hogy letegyen egy jogosítványt motorról, amit sikeresen elvégzett.


1x egy szép napon a Y személy összefut az utcán X-el, és oda megy hozzá el újságolni hogy ő is letette ám a jogsít. X látványosan nem örült neki, sőt eléggé el volt vörösödve stb.


Megprobáltam jól leírni.



2020. szept. 11. 22:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez a történet rólam, meg egy gyökérről szólt.
2020. szept. 11. 22:47
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2020. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi igen?
2020. szept. 11. 23:20
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Létezik.
2020. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mire jó ez? Picit bővebben?
2020. szept. 11. 23:28
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Arra jó , hogy megmutassa X személy, hogy proliknál státusszimbólum a jogsi.


Nekem van bce is, több lettem? Nem. Ki a faxt érdekel? Másnak meg nagyobb csöcsü a nője, valakinek 18 évesen van saját háza, valaki meg 29 évesen is szorong. Valaki megvakul, valaki lebénul , soroljam? Valaki nyer a lottón.

2020. szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi igy világos. Amit nem értek azaz, hogy ,,proliknál státusszimbólum a jogsi."


Ezt nem nagyon értem.

2020. szept. 12. 00:11
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Röviden a válasz igen.

De amit le írtál az nem a semmiből való kiemelkedés. A jogsi egy teljesen hétköznapi dolog.

Amire 6-os utalt az az, hogy vannak emberek akik megállnak azon a szinten hogy vesznek egy menő autót és attól vagányak, mert már valakinek érzik magukat.

2020. szept. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát igen. Én is ezt írtam a kérdésemnél. Jogsija bárkinek lehet, nem nagy kunc az egész. Nem is értem hogy az emberek java része miért gondolja azt hogy csak neki lehet, másnak nem. A jogsit mai világba bárki leteheti, nem egy nagy gördöngöség. Hihetetlen, hogy egyesek ettől érzik feljebb valóak magukat.


Na aztán amikor a képébe adtam hogy megvan, full vörös volt, na meg a mosoly lement az arcáról. Ha láttátok volna azokat a fejeket. 😁😁

2020. szept. 12. 10:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezzel gyakorlatilag letörtem a szarvát, most valószínű új dolgot csinál majd amivel újra a ,,hiúságát" tudja pótolni. Hát akkor azt is megcsinálom. Mai világba nem nagy dolog ám a jogsi. Pénz és tanulás kérdése.
2020. szept. 12. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!