Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi jelentés : mit csinaltal...

Napi jelentés : mit csinaltal ha nem dolgoztal munkahelyen es joformàn csak készenlétben vagy azaz szabad sem vagy amugy?

Figyelt kérdés

Napi jelentest kell irnunk hánytol hány percig mit csinalunk meddig tart egy kimutatàs, vagy x lap fenymasolas, àfaellenörzes vagy barmi.



Viszont a munkàm javareszt másoktol függ.

Azaz HA kapok engedélyt akkor tudom utalni a költségeket, HA megkaptam a doksikat akkor tudok számlázni vagy számláztatni, HA kérdeznek vmit, akkor informáciokat kell szolgálni, HA kapok nyilvantartasokat akkor tudom azokat ellenörizni stb.



Persze van nehany "elfekvö"hatra rangsorolt feladat aniket csinálhatok ha van idöm. Vszont a mostani home office miatt nem elérhetöek (munkahelyen vannak a szerzödések stb)


Igy es ezert nem akarok en szivni azzal hogy igy ninc meg a napi 8 ora munkavégzés mert mondjuk abbol 3 oràt csak adatokra vártam, mert komoly most mintha mindenki szabin lenne, alig küldenek nekem vmit, utalàsra sem jönnek az engedélyek 2 napja, stb


Most ilyenkor irjam be hogy "készenlétben"vagyok es amugy ülök és nézek a gép elött, vagy hogy megy ez olyan helyeken ahol precizen kell a napi jelentés?


A fönököt gondolom egyertelmü miert nem akarom ilyenekröl kerdezni es azt ecsetelni neki hogy amugy nem csinalok semmit.



#nincs szabadsàg de nincs munka
2020. okt. 28. 11:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy az én hibamon kivül még én járjak azzal porul hogy csusztassam le az ilyen üresjaratokat meg stb!!
2020. okt. 28. 11:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Dolgoztam ilyen helyen, nekem napi jelentést adtak le, én heti jelentést adtam a főnököm felé. Mivel pontosan tudható volt, hogy sokszor a fszverésen kívül egyéb meló nem volt, pozitívan jött le, ha valami egyéb azért bekerült a jelentésbe, ami a munkával volt kapcsolatban. Pl szakmai önképzés, karbantartás - takarítás, ügyelet (készenlét), mindegy, csak valami, ami hihető, hogy eltér a fszveréstől :D
2020. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell napi jelentéseket csinálni, de a helyedben ha normális főnököm lenne, vele beszélném meg, hogy normál esetben tudnál mit csinálni, de home office-ból ez nem megoldható és így sok az üresjárat. Aztán ő vagy ad valami plusz feladatot vagy ha nincs, megmondja hogy írd be.

Ha viszont tényleg az a valószínűbb, hogy csak te jössz ki rosszul abból, hogy szólsz, akkor inkább oldd meg te. Ha meg lehet sürgetni az engedélyeket, akkor az is egy jó ötlet lehet (írsz neki plusz emailt vagy felhívod, hogy fontos lenne). Ha meg ezt se lehet és tényleg semmit nem tudsz csinálni, akkor marad az, hogy a várakozási idő egy részét beírod úgy, hogy készenlétben voltál (de ne túl sokat, ne az jöjjön le belőle, hogy a nap nagy részében semmit nem tudtál csinálni) és a maradék időt meg töltse ki az, amit tényleg megcsináltál, csak írj rájuk hosszabb időt. Mondjuk ha egy feladattal 1,5 óra alatt végeztél, írj be 2 órát stb.

2020. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diák koromban ez maga volt a Kánaán. Tanultam ilyenkor. Levelező/esti szakon imádtam az ilyen üres időket.
2020. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!