Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ujsagosztos diakmunkarol...

Ujsagosztos diakmunkarol vélemény?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen:munka.

Cipeled,szortírozod,bedobod.

Cipeled,lepakolod,kezébe nyomod.

2020. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyire kibirhato? 3-4 órában. Csak mert a szorolapozasrol nem sok jot hallottam.
2020. okt. 28. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi az ami nem jó?!?

Fárasztó?Igen,talpalni kell.Sokat.

Cipelni kell a lapokat.Igen,nehéz.

Nem bonyolult munka.Zenét hallgatsz közben,facebookozol...

2020. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivan? Összefüggés?
2020. okt. 28. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem túl nehéz munka, én szerettem, de télen elég kellemetlen 1-2 fokos hidegben álldogálni
2020. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, Lokált és Metropolt is osztottam. Általában 2 óra a munkaidő, kb 1000 ftos órabért fizetnek jelenleg. Viszont odamész x idő, mondjuk 1 óra, 2 órát melózol, és visszamész megint 1 óra utazás így már annyira nem éri meg. Időben kell érkezni, hogy a szállítótól átvedd az újságot, késni nem szabad, mert ő neki is időre kell mennie az osztási pontokra. WC re nem tudsz menni az osztás alatt, hidegben kellemetlenebb ilyenkor, nagyon huzatosak tudnak lenni az aluljárók.
2020. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmm, csak igy novemberre gondoltam. Egyebkent nekem 3 ora, es attol függően hogy hany napot vállalok egy heten, kapok nettó 4 vagy 5 ezret. Illetve ha megvolt 20 alkalom, akkor kapsz alkalmanként +500 forintot. Szerintem eleg korrekt, en anno 8oras robotolas utan se kaptam ennyit, es ott is számolni kellett a bejarassal, meg hazajarassal(mint mindenhol). remelem kibirhato azert
2020. okt. 29. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj. Egyetemre jártam, hajnalban osztottam meg metropolt. Szerettem nagyon, osszehaverkodtam a bkv-s ellenorokkel. Nincs benne semmi gáz.
2020. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!