Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten hol érdemes a...

Budapesten hol érdemes a kocsiban aludnom?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, mert munka miatt mentem fel és nem szeretnék 15 ezret egy esti alavásra költeni.



Tesco parkoló vagy valami Budapest melletti, pihenőhely?



2020. okt. 29. 16:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és holnap lesz az alkalmassági vizsgán onnantól már kapok szállást.
2020. okt. 29. 16:28
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tippre Törökbálint Auchan környékén, az annyira messze van mindentől, hogy senki sem fog zavarni.
2020. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Felmész a Szepvolgyi út legtetejere, a buszfordulo kornyeken jobbra-balra van 5 parkolo. Artezi kutat is talalsz az út menten, tehat reggel rendbe is tudod tenni magad.

En kutyazni jarok oda, de onnan jott az otlet, hogy egy idos bacsi is allandoan ott dekkol az oreg golfjával (tehat meg jo tarsasagod is lehet).

2020. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában 5-6 ezer forintért szoktam Budapesten 1 éjszakára apartmant találni hétköznapokra. Teljesen egyedül enyém egy egész szoba és saját fürdő. Nézz körül a szállásadó oldalakon.
2020. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg szinte ingyen hozzádvágnak most egy pár ezer forintos, korrekt szállást Pesten. Főleg ha interjúra mész, fontos lenne, hogy kipihend magad és ne olyan legyél, mint a mosott szar. Plusz nem tudom hány éves vagy, én a saját sztorimból tudok kiindulni, eddigi életem során 2x aludtam autóban, 16 évesen és pár éve, 26 évesen. Elmondani nem tudom, hogy mennyivel jobban viseltem ezt kamaszként, mint most... Szóval jó eséllyel nem is alszol majd eleget és minden porcikád beáll reggelre :)
2020. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Annak is meg van az előnye ha eldugott helyen alszol mindenkitől távol, de én V. kerületben, mondjuk Hold utcában aludnék.


Tudom hogy ott igazából senki sem jár.


Az államkincstár előtt járkágat egy őr, de nyílván ő nem fogja nézegetni az autókat és hogy ki van benne.


Szerintem ez lenne a legbiztonságosabb, plusz már eleve bent lennék a belvárosban ahonnan bárhova eljutsz attól függően mikor indulsz el.

2020. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Srácok 18:05 perc van itt ülök a McDonald’s - ban, megkajáltam.


Néztem pár szállást de idáig a vírus miatt nincs hely.


Én 15-20 ezret meg nem akarok adni egy napért. Volt benne részem nemrég, és nem esett jól.

2020. okt. 29. 18:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Parkolj le egy 0-24 órán át üzemelő benzinkút parkolójában.
2020. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg munkásszálló van ahol nem kell 15 ezret kiperkálnod. normálisak is vannak.
2020. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Menj ki valami forgalmas terre es latvanyosan ajulj el. Ha odarohannak az emberek ne reagalj semmire. Kifogjak hivni a mentot es bevisznek egy korhazba … reggel majd azt mondod, hogy jobban vagy es elmesz a dolgodra :)
2020. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!