Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltatók! Miért nem tudtok...

Munkáltatók! Miért nem tudtok beleszólni a telefonba?

Figyelt kérdés

Most kaptam megint egy dührohamot. Úgy látszik, ez a cél. Kiscsaj tegnap kirakott egy hirdetést, hogy pékségbe eladót keres. Ha van esze, gondolhatja, hogy hvogatni fogják az álláskeresők és nem üzenetrögzítővel akarnak beszélni. Ez nem gondolt bele...

Mindegy, lehet más dolga is... hívtam később. Hallom, felveszi a kagylót, mocorog. Köszönök, telnek a másodpercek, a vonal túloldalán egy fogyatékos néma levente vár valamire gondolom, hogy bemutatkozzak, de mi a phasznak, ha ő még annyit sem tud kibüfögni, hogy jónapot. Úgy gondolom, ahol ilyen értelmi szinten van a főnökség, oda jobb nem jelentkezni semmiféle munkára, úgyhogy letettem. Azt sajnos már nem hallotta, hová küldtem el szórakozni...

És most nehogy azzal érveljen nekem valaki, hogy nem akarta kiadni magát. Hiszen képpel, elérhetőséggel hirdetett.

Értelmes ember mivel kezdi a beszélgetést? Azzal, hogy köszön. Ennyire még igazán leereszkedhet. Én köszöntem. Ha kell neki a dolgozó, az lenne a minimum, hogy belevakkant valamit a telefonba, ha már felveszi!

És ez sajnos nem első eset.

Kérdés az, hogy akkor minek hirdet???


2020. okt. 29. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez legyen életed legnagyobb problémája.
2020. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ne itt dühöngj. A pékségre minden nap kiírhatod, hogy udvariatlan a csaj.
2020. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem vahy neki szimpi, lehet.
2020. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Ketszer telefonaltal? Egyszer rogzito, egyszer egy nem sikerult hivas? Ennyi? Kivalo munkaero lehetsz.
2020. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miért, hányszor kéne hívni? 25-ször?

Normális munkáltató, ha komoly, bele is szól, ha már felveszi, köszön, bemutatkozik, ahogy én is, aztán ha valami nem szimpi, legfeljebb azt mondja, betelt.

Ha számodra nem ez az elfogadható gyakorlat, akkor te

sem lehetsz a munkáltatók gyöngye.

2020. okt. 29. 18:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a zsebében volt csak a telo es veletlen fogadott hivàst
2020. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor azt szokták mondani, hogy "halló? Hall engem?"

Vagy hogy "Pék Piroskát keresem" vagy hogy "Gipsz Jakab vagyok".

Ezekre lehet válaszolni.

2020. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezt kulturáltan is lehet rendezni.
2020. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Ezen ìgy felhúzni magad.😂
2020. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te szerencsetlen, nyomorult. Mikor sajat anyjat, baratjat hivja fel az ember, elofordul ilyen.

Paranoid vagy, normalis ember valo peksegbe is.

2020. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!